neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 224, muži : 209, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 65 účastníků ( 57 mužů, 8 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži C [ ] Jílek Richard CZE 1972 Bike Team Porsche Olomouc
Muži B [ ] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži B [ ] Pilčík Adam CZE 1984 Maloja - Rocky Mountain Team
Muži A [ ] Dvořák David CZE 1993 Skibikecentrum team.cz
Muži B [ ] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži C [ ] Prošek Lukáš CZE 1974 Brno
Muži C [1] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
Muži B [4] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži B [5] LANGER Martin CZE 1984 Moolbike.cz Olomouc
Muži B [6] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [9] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži C [10] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži C [11] Čech Aleš CZE 1975 Model Bike Team
Muži D [12] Eichner Tomáš CZE 1967 DNPOstrava
Muži D [13] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži C [14] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži D [15] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži D [16] Horký Lubomir CZE 1968 Cykloklub Morava
Muži A [17] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
Muži C [18] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži C [19] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [20] Josef Staník CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži C [21] Kašpar Petr CZE 1975 Biketeam TJ Zlaté Hory
Ženy [22] Kašparová Lenka CZE 1979 Biketeam TJ Zlaté Hory
Ženy [23] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [24] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži C [25] Kostka Tomáš CZE 1974 CREDO TEAM
Muži C [26] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži C [27] Kraina Tomáš CZE 1971 Bystrovany
Muži A [28] Kušnír Ondřej CZE 1999 ON-OFF Team
Muži C [29] Leskovjan Tomáš CZE 1972 Důraz....
Muži D [30] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Vosa Čechovice
Muži D [31] Pavlák Luděk CZE 1966 Brno
Muži C [32] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [33] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži C [34] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
Ženy A [35] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
Muži C [36] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži D [37] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Ženy [38] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Muži B [39] Vondruška Bohuslav CZE 1986 TJ Sokol Hrabenov
Muži C [40] Vyležík Stanislav CZE 1973 červena jahoda
Juniorky [50] Anderlová Monika CZE 2002 Nový Malín
Juniorky [51] Anderlová Adéla CZE 2002 Nový Malín
Muži C [52] anderle Jan CZE 1974 Nový Malín
Ženy A [53] Kolegarová Iveta CZE 1988 Brnka Pičo
Muži B [54] Zitta Pavel CZE 1986 Zábřeh
Muži C [55] Hanzal Martin CZE 1976
Muži B [56] Stryk Milan CZE 1985 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [56] Stryk Milan CZE 1985 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [57] Žák Radek CZE 1980 Křižanov
Ženy A [58] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [59] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [60] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži B [61] smolka Michal CZE 1981 Bikecentrum Olomouc
Muži C [62] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
Muži A [63] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži D [64] kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Muži D [65] Kilnar Aleš CZE 1963 Ostrava
Muži C [66] Špaček Martin CZE 1976 Červená jahoda
Muži C [67] vilč martin CZE 1974 červena jahoda
Muži B [68] Nešpor Patrik CZE 1986 IN-LIFE cycling team
Muži C [69] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
Muži B [70] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
Muži A [71] Halfar Martin CZE 1989 Esenbáci Jeseník

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Tandemy [ ] Jakub Fux Jaroslav Jarkovský CZE 1968 Cyklosport Unite
Tandemy [ ] Roman Janoš Martina Novotná CZE 1988 TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
Tandemy [41] Jana Charvátová Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 224 účastníků ( 209 mužů, 15 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži I [ ] Butkov Tomáš CZE 1985 Nový Jičín
Juniorky [ ] Králíková Zuzana CZE 2001 4EVER Cyklo Bulis
Muži III [ ] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži I [ ] Urbášek Dalibor CZE 1975 KWN
Muži I [ ] Bartoň Ondřej CZE 1997 Symbio+ CE.Energy
Muži II [101] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [102] Barfus Miroslav CZE 1958 CYKLO ŽOPY
Ženy [103] Běloušková Eliška CZE 1994 GHOST Team
Muži I [104] Boccia Riziero CZE 1984 CZ LOKO
Muži I [105] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [106] Bradáč Zdeněk CZE 1974 Černí koně
Muži I [107] Bross Jan CZE 1992 Dubicko
Muži I [108] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži III [109] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [110] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži I [111] Čamek Michal CZE 1995 Dukla CHROMEČ
Muži I [112] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Junioři [113] Čech Jan CZE 2002 HEAD Bike TJ Opava
Muži I [114] Dohnal Roman CZE 1981 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [115] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži II [116] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Ženy [117] Doležalová Ivana CZE 1982 cykloteam KOLÁRNA Olomouc
Muži I [118] doskočil Miloš CZE 1974 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [119] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži II [120] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [121] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži I [122] Duchovny Stanislav CZE 1981 Dvorce
Muži I [123] Dušek Michal CZE 1992 CK Morava
Ženy [124] Eliášová Lenka CZE 1978 Hačky
Muži I [125] Engel Marek CZE 1972 Diamant Puratos
Junioři [126] Falta Matyáš CZE 2000 Náchod
Muži I [127] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [128] Fiala Radim CZE 1995 cyklo team KOLÁRNA
Muži II [129] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži I [130] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži III [131] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži II [132] Frýba Jan CZE 1960 Bělkovice-Lašťany 611
Muži I [133] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [134] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [135] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I [136] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Ženy [137] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
Muži I [138] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [139] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
Muži I [140] Hetflajš Jiří CZE 1982 Bikesport Mohelnice
Muži I [141] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži I [142] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Muži I [143] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [144] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži III [145] HRUBÝ Petr CZE 1946 ELEKTROKOLO
Muži I [146] hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži I [147] Hrudník Jaromír CZE 1976 United Bakeries
Muži I [148] Hubeňák David CZE 1988 Havířov
Muži I [150] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [151] Janíček Rostislav CZE 1980 Jestřebí
Muži I [152] Janíček Jaromír CZE 1986 Jestrebi
Muži I [153] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [154] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži I [155] Jungmann Pavel CZE 1980 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [156] Kajnar Tomas CZE 1978 Zlate Hory
Muži I [157] Kamenský Radek CZE 1979 Jizerské pekárny
Muži I [158] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [159] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny
Muži III [160] Karník Luboš CZE 1955 Alimpek
Muži I [161] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
Muži I [162] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [163] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
Muži III [164] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži I [165] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Ženy [166] Keszelá Zuzana CZE 1990 Pochodnický spolek
Muži II [167] Klein Roman CZE 1968 Uničov
Muži I [168] Klug Miroslav CZE 1989 CDW
Muži II [169] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži I [170] Kocman Petr CZE 1970 Čemba/Černí koně
Muži I [171] Kocourek František CZE 1983 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc
Muži II [172] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I [173] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži I [174] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži I [175] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži I [176] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
Muži I [177] Kopecký Vít CZE 1985 Opava
Muži I [178] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži II [179] kosek jiri CZE 1966 sport studene
Muži III [180] Kouřil Jiři CZE 1955 Fitko Jeseník
Muži I [181] Kratochvíl Petr CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži II [182] Křížek Josef CZE 1963 Melites
Muži II [183] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži I [184] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži III [185] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži I [186] Kubíček Petr CZE 1975 SPORTON ŠUMPERK
Muži I [187] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [188] Kvítek Pavel CZE 1986 Kovo Praha
Muži I [189] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži I [190] Lindner Roman CZE 1984 Dolany
Muži III [191] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži I [192] Lux Roman CZE 1975 d.Cycle
Muži II [193] Macek Petr CZE 1961 Roudnice
Muži I [194] Majstršín Jiří CZE 1987 Zábřeh
Muži I [195] Malínek Lukáš CZE 1980 Bikesport Mohelnice
Muži I [196] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [197] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži I [198] Maršoun Martin CZE 1976 MIBO Bike Team
Muži I [199] Mastík Tomáš CZE 1978 Handicap
Muži II [200] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [201] Matoušek Martin CZE 1964 Černí koně - Apache
Muži II [202] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [203] MLÍKA PETR CZE 1970 UNITED BAKERIES
Muži I [204] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal
Muži I [205] Muzikant Michal CZE 1975 Troubelice
Ženy [206] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
Muži I [207] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [208] navara milan CZE 1980 ol dirty bastard
Muži I [209] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [210] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [211] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži I [212] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži II [213] Nétek Rostislav CZE 1959 SK Salith sport , z.s.
Muži I [214] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Ženy [215] Nyitraiová Anetta CZE 1990 Opava
Muži II [216] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [217] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [218] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži I [219] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [220] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [221] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži III [222] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži I [223] Pořízek Jaromír CZE 1979 Oskava, Třemešek
Muži II [224] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Muži I [225] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži III [226] Raida Ivo CZE 1955 eSeNBáci Jeseník
Muži I [227] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [228] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži I [229] Richter Zbyněk CZE 1991 GHOST TEAM
Muži I [230] Rolný Marián CZE 1978 Nový Jičín
Muži II [231] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži I [232] Ryšavý David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Ženy [233] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
Muži I [234] Schön Martin CZE 1989 CK Slovan Mor. Třebová
Muži II [235] Slavík Petr CZE 1966 PFAHNL
Ženy [236] Slívová Kateřina CZE 1974 Frýdlant nad Ostravicí
Muži II [237] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I [238] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I [239] Spálovský Jan CZE 1981 United Bakeries
Muži I [240] Stein Martin CZE 1983 Respect Bikes
Muži I [241] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [242] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži II [243] Šaník Luděk CZE 1959 Černí koně
Muži I [244] Šašma Marek CZE 1971 Cobram team
Muži I [245] Šenk Marek CZE 1991 Spro s.r.o.
Muži I [246] Šenk Martin CZE 1978 Vosa Šumvald
Muži III [247] Šída Karel CZE 1958 Černí koně
Muži I [248] Šindler Zbyněk CZE 1972 Červená jahoda
Muži II [249] Škoda Milan CZE 1966 Redpoint team
Muži I [250] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Ženy [251] Štáková Kateřina CZE 1981 Cobram team
Muži I [252] Šuba Jan CZE 1984 VOSA Šumvald
Muži I [253] Šulc Martin CZE 1977 Jablonné nad Orlicí
Muži II [254] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [255] švrček Richard CZE 1976 Cobram team
Muži I [256] Tělupil Martin CZE 1988 SK Cyklo-RD Pardubice
Muži I [257] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži III [258] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži I [259] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [260] Václavek Jaroslav CZE 1970 RODAK
Muži I [261] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [262] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries
Muži I [263] Valášek Petr CZE 1991 Loštice
Muži I [264] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [265] Vaszily Lumír CZE 1986 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži I [266] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [267] Veselík Petr CZE 1977 PFAHNL
Muži I [268] Vlček Rostislav CZE 1976 CYKLO ŽOPY
Muži II [269] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [270] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [271] Všetíček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži III [272] Všetička Zdeněk CZE 1953 SKP OLOMOUC
Muži I [273] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Ženy [274] Vtípilová Jana CZE 1992 GHOST team
Muži I [275] Zábranský Zdeněk CZE 1978 Zeelandia
Muži I [276] Zapletal Roman CZE 1978 Kladky
Muži I [277] Zejfart Karel CZE 1972 Šumperk
Muži I [278] Zeman Vojtěch CZE 1985 GHOST TEAM
Muži II [279] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [280] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži I [281] Žahourek Martin CZE 1982 Proxima-team
Muži I [282] Žák Ivo CZE 1980 Proxima-team.cz
Muži I [283] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ
Muži I [284] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
Muži I [285] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
Ženy [286] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
Muži II [287] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži I [288] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži I [289] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Muži I [290] hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži I [291] Zelený Michal CZE 1988 Šumperk
Muži I [292] Honig Milan CZE 1969 Litovel
Muži I [293] Továrek Ondřej CZE 1987 Handicap
Muži II [294] Strnádek Stanislav CZE 1968 -
Muži III [295] Korec Pavel CZE 1957 Boskovice
Muži II [296] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži I [297] Kistan Vladimír CZE 1971 Rzmarov
Ženy [298] Maříková Edita CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [299] Klein Martin CZE 1989 Štíty
Muži II [300] Klein Petr CZE 1965 Štíty
Muži I [301] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Ženy [302] Kubínová Klára CZE 1997 NOVATOP GHOST
Muži II [303] Kubín Jiří CZE 1965 Malbery Opava
Muži I [304] Zlámal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [306] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži II [307] Křeček Miroslav CZE 1962 KOB Prostějov
Muži I [308] Huňka Karel CZE 1969 Ptení
Muži I [309] kunst stanislav CZE 1975 bike sport uničov
Muži I [310] Ondra Jaromír CZE 1978 Tovačov
Muži III [311] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Junioři [312] Volík Marek CZE 2000 Force Team Jeseník
Muži I [313] Bukovský Lukáš CZE 1977 Hradec Králové
Muži I [314] Hájek Martin CZE 1987 Kolárna Olomouc
Muži I [315] Spusta Ondřej CZE 1982 Šternberk
Muži III [316] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži I [317] Koukol Tomáš CZE 1978 Olomouc
Muži I [318] Nevrlý Lukáš CZE 1985 Litovel
Muži II [400] Hýbl Jiří CZE 1962 Zábřeh

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , bez omezení věku , přihlášeno: 102 účastníků ( 72 mužů, 30 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
StaršíŽačky [ ] Teplá Tereza CZE 2004 TJ Spartak Třebíč
TouristOpen [ ] Teplá Věra CZE 1977 TJ Spartak Třebíč
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE 2006 TJ Spartak Třebíč
TouristOpen [ ] Toman Pavel CZE 1989 Olomouc
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
MladšíŽaci [402] Badal Ondřej CZE 2007 ČabanBike
StaršíŽačky [403] Bártová Gabriela CZE 2003 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
MladšíŽaci [404] Blažek David CZE 2007 PARDUS TUFO PROSTĚJOV
TouristOpen [405] Brablíková Drahoslava CZE 1976 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [406] Bravencová Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
StaršíŽáci [407] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [408] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
StaršíŽáci [409] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
StaršíŽáci [410] Čmakal Vojtěch CZE 2005 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [411] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
TouristOpen [412] Eichler Michal CZE 1978 Dolany
StaršíŽačky [413] Franková Tereza CZE 2003 Cykloklub Morava
TouristOpen [414] Fričar Jan CZE 2001 MTB Freedom
MladšíŽaci [415] Frőml Patrik CZE 2006 Bike Sport Uničov
StaršíŽačky [416] Grulichová Eliška CZE 2005 Pardus Tufo Prostějov
TouristOpen [417] Grundová Lucie CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽaci [418] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [419] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
TouristOpen [420] Holub Marek CZE 1959 Ricany
MladšíŽaci [421] Holub Gabriel CZE 2006 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [422] Holubova Simona CZE 1966 Ricany
TouristOpen [423] Horel Alois CZE 1953 Omega CZ - Čechy
TouristOpen [424] Hybl Ondrej CZE 1987 Zabreh
TouristOpen [425] Chamlar Lukáš CZE 1988 Zábřeh
TouristOpen [426] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
TouristOpen [427] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
TouristOpen [428] Jiřík Vít CZE 1963 razdvatři
TouristOpen [429] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
TouristOpen [430] Kaniščev Roman CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Předžáci [431] Kaniščev Alexandr CZE 2009 Bikesport Team Mohelnice
MladšíŽaci [432] KAŠPAR ADAM CZE 2006 Tři šneci
TouristOpen [433] Kašpar Lukáš CZE 2000 Biketeam TJ Zlaté Hory
TouristOpen [434] Kleisnerová Markéta CZE 1983 Černí koně
TouristOpen [435] Kliková Dana CZE 1970 Omega CZ - Čechy
StaršíŽačky [436] Klimešová Michaela CZE 2004 CREDO TEAM
StaršíŽáci [437] kohout tomáš CZE 2005 Sk salith ŠUMPERK
MladšíŽaci [438] Kohout Vojtěch CZE 2006 SK Salith sport , z.s.
TouristOpen [439] Kolář Jan CZE 1986 Zábřeh
Předžáci [440] Konig Radek CZE 2008 Normalie czech
TouristOpen [441] Konig Radek CZE 1976 Normalie czech
TouristOpen [442] Kopečný Milan CZE 1956 Olomouc
TouristOpen [443] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
Předžáci [444] Kulík Jan CZE 2009 CK Morava
TouristOpen [445] Kvapil Jan CZE 2002 Cyklo Polách a syn
MladšíŽaci [446] Lacina Vojtěch CZE 2007 Základní a mateřská škola, Praha 3
TouristOpen [447] Lacinová Olga CZE 1971 Praha 3
TouristOpen [448] Ľuboš Kusý SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [449] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [450] Miroslav Štrkolec SVK 1957 OMEGA
TouristOpen [451] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [452] Navrátilová Martina CZE 1989 Dětkovice
TouristOpen [453] Navrátilová Kateřina CZE 1987 Dětkovice
TouristOpen [454] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
TouristOpen [455] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Předžáci [456] Papoušek Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB TEAM
StaršíŽáci [457] Polách Lukáš CZE 2004 Cyklo Polách a syn Šumperk
TouristOpen [458] Provaz David CZE 1974 KRS Paseka
MladšíŽaci [459] Riedl Vojtěch CZE 2006 Dukla CHromeč
TouristOpen [460] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
TouristOpen [461] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [462] souček Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM
TouristOpen [463] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [464] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [465] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [466] Šourková Simona CZE 1957 Jizerské pekárny
TouristOpen [467] ŠTĚPÁN Jaroslav CZE 1994 Zábřeh
TouristOpen [468] Šuláková Renata CZE 1974 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
TouristOpen [469] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
StaršíŽáci [470] Švéda Martin CZE 2005 Tři šneci
MladšíŽaci [471] Švéda Michal CZE 2007 Zábřeh
TouristOpen [472] ŠVOMA Lukáš CZE 1994 Leština
TouristOpen [473] Tvrdoňová Jana CZE 1983 Olomouc
TouristOpen [474] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
StaršíŽáci [475] Zapletal Jan CZE 2005 Kladky
StaršíŽáci [476] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
StaršíŽáci [487] Skoumal Roman CZE 2003 Nový Malín
TouristOpen [488] Novotný Petr CZE 1986 Šumperk
TouristOpen [489] Zemánek Lukáš CZE 1986 Šumperk
TouristOpen [490] Dostál Jaroslav CZE 1979 Pavlov
MladšíŽaci [491] Dostál Jaroslav CZE 2006 Pavlov
TouristOpen [492] Klein Petr CZE 1985 Štíty
MladšíŽaci [493] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
MladšíŽaci [494] Bradáč Petr CZE 2007 Štětí
TouristOpen [495] Paraska Aleš CZE 1979 Zábřeh
TouristOpen [496] Paraska Lucie CZE 1981 Leština
TouristOpen [497] Dudek Michal CZE 1973 GHOST team
MladšíŽačky [498] Tuzarová Natali CZE 2006 GHOST team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE 2004 GHOST junior Team
Předžáci [500] Herzán Jan CZE 2009 Cyklomorava
TouristOpen [501] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [502] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
MladšíŽaci [503] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
TouristOpen [504] šin Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [505] vávra Petr CZE 1963 Holešov

startovní listina 15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [48] Hurtová Petra CZE 1985 Dexter
Ženy [49] Táborská Eva CZE 1985 Dexter

startovní listina 2x15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 účastníků ( 6 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [42] Děcký Pavel CZE 1974 Spolek GO ON
Muži [43] Fabián Radoslav CZE 1975 Černí koně
Muži [44] Kosík Michal CZE 1983 720 Hancycling Team
Muži [45] Nerad Petr CZE 1966 Handbike CR
Muži [46] Novák František CZE 1966 Tricykl
Muži [47] Zvolský Zdeněk CZE 1974 Černí koně