Moravský bikemaraton 2019

31.08.2019 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, Muži A: 10, Muži B: 6, Muži C: 10, Muži D: 11, Juniorky: 0, Ženy A: 1, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR pro přihlášky celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, Tandemy: 4, N [0][][x]: 1 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 154, muži : 148, ženy: 6, Junioři: 5, Muži I: 103, Muži II: 24, Muži III: 16, Juniorky: 0, Ženy: 6 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 56, muži : 44, ženy: 12, Předžáci: 3, MladšíŽaci: 2, StaršíŽáci: 11, TouristOpen: 38, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 2, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 0, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 40 účastníků ( 37 mužů, 3 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži A [ ] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži A [ ] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži C [ ] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži A [ ] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
Muži C [ ] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži C [ ] Dusík Martin CZE 1974 Force Fojtík Head Team
Muži A [ ] Dušek Michal CZE 1992 CK Morava
Muži B [ ] Erdziak Maroš CZE 1980 ENDEKA BASSTA team
Muži D [ ] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži C [ ] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
Muži D [ ] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži D [ ] Horký Lubomir CZE 1968 Cykloklub Morava
Muži A [ ] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
Muži C [ ] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži D [ ] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Ženy [ ] Kašparová Lenka CZE 1979 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži B [ ] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži B [ ] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Ženy [ ] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [ ] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži D [ ] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži D [ ] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži D [ ] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži C [ ] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži A [ ] Kušnír Ondřej CZE 1999 ON-OFF Team
Ženy A [ ] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
Muži B [ ] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži D [ ] Neumann Boris CZE 1968 eSeNBáci Jeseník
Muži D [ ] Neumann Boris CZE 1968 eSeNBáci Jeseník
Muži D [ ] Neumann Boris CZE 1968 eSeNBáci Jeseník
Muži A [ ] Novák Michael CZE 1992 Olomouc
Muži C [ ] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži C [ ] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži C [ ] Povolny Petr CZE 1979 Olomouc
Muži C [ ] Procházka Aleš CZE 1971 Přerov
Muži A [ ] Procházka Ondřej CZE 2005 Přerov
Muži B [ ] Ryšavý Zdeněk CZE 1987 Zábřeh
Muži B [ ] Satke Tomáš CZE 1989 IN-LIFE Cycling Team
Muži A [ ] Slavíček Petr CZE 1990 Koala - Stevens MTB tým
Muži A [ ] Václavek Lukáš CZE 1991 Kolovna KM - BT Morkovice

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR pro přihlášky

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 10 účastníků ( 9 mužů, 1 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Tandemy HCK JAMES PÚCHOV
m
-
Pavel Bahno
1983
m
-
Martin Bebčák
1980
Tandemy HCK JAMES PÚCHOV
m
-
Pavel Bahno
1983
m
-
Martin Bebčák
1980
Tandemy Cyklosport Unite
m
-
Jakub Fux
1977
m
-
Jaroslav Jarkovský
1968
N [0][][x] AGRO 21
w
-
Jana Charvátová
1983
m
-
Václav Morozov
1963
Tandemy Kolšov
m
-
Pavel Valásek
1996
m
-
Pavel Valášek
1996

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 154 účastníků ( 148 mužů, 6 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži II [ ] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [ ] Barfus Miroslav CZE 1958 CYKLO ŽOPY
Muži I [ ] Běhůnek Svatoslav CZE 1981 Unitherm Běhůnek s.r.o.
Muži I 100kg [ ] Berka Jakub CZE 1986 VOSA Šumvald
Muži I [ ] Bešta Josef CZE 1982 Klopinana
Muži I 100kg [ ] Bešta Josef CZE 1982 Klopinana
Muži I [ ] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I 100kg [ ] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži I 100kg [ ] Březina Josef CZE 1978 Dlouhomilov
Muži II [ ] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
Junioři [ ] BUREŠ ŠTĚPÁN CZE 2003 Cyklomorava
Muži I [ ] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži I [ ] Čejka Tomáš CZE 1987 CZ LOKO
Junioři [ ] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [ ] Dolezal Frantisek CZE 1987 Újezd
Muži I [ ] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [ ] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
Muži II [ ] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [ ] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži II [ ] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [ ] Dušek Jaroslav CZE 1962 CK Morava
Muži I pekar [ ] Engel Marek CZE 1972 Diamant Puratos
Muži I [ ] Filka Karel CZE 1987 Biketeam TJ Zlaté Hory
Junioři [ ] Fričar Jan CZE 2001 MTB Freedom
Muži I [ ] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži III [ ] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži III [ ] fucik zenek CZE 1956 delta real
Muži I [ ] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [ ] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [ ] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [ ] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [ ] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [ ] Halfar Martin CZE 1989 eSeNBáci Jeseník
Muži I [ ] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I pekar [ ] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži III [ ] Harčarík Jaroslav CZE 1959 Hanušovice
Ženy [ ] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
Muži I [ ] Havran Jiří CZE 1982 Litomyšl
Muži I [ ] Chmela Jan CZE 1977 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [ ] Jakeš Stanislav CZE 1989 PINATA SKI AND BIKE TEAM
Muži I pekar [ ] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [ ] Jílek Martin CZE 1975 KNP team Zábřeh
Muži I [ ] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [ ] Kašpar Petr CZE 1975 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži III [ ] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži II [ ] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži II [ ] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I pekar [ ] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži I [ ] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži II handicap [ ] Kolovrat René CZE 1967 Šóral bike Prostějov
Muži I [ ] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži I [ ] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
Muži I [ ] Kopecký Vít CZE 1985 Opava
Muži I [ ] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži III [ ] Kouřil Jiří CZE 1955 Fitko Jeseník
Muži II pekar [ ] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [ ] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži I [ ] Krestýn Martin CZE 1987 VOSA Šumvald
Muži I [ ] Krišťák David CZE 1987 Zeelandia
Muži I [ ] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži I [ ] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži III pekar [ ] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži I [ ] Kubiš Ondřej CZE 1988 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I 100kg [ ] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Junioři [ ] Kunert Dominik CZE 2002 Hrabová
Muži I [ ] Kvítek Pavel CZE 1986 Kovo Praha
Muži I [ ] Lindner Roman CZE 1984 Dolany
Muži I [ ] Lux Roman CZE 1975 d.Cycle
Muži III [ ] Majerník Karol CZE 1957 HaPeCyklosport Brno
Muži I [ ] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [ ] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži II [ ] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Ženy [ ] Michalčáková Anna CZE 1992 Running Zone
Muži I pekar [ ] MLÍKA PETR CZE 1970 UNITED BAKERIES
Muži I [ ] Motyčka Martin CZE 1971 OCK
Muži I [ ] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
Muži II [ ] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
Ženy [ ] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
Muži I [ ] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [ ] navara milan CZE 1980 ol dirty bastard
Muži I [ ] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [ ] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži II pekar [ ] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [ ] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Ženy [ ] Nesetová Tereza CZE 1989 IN-LIFE cycling team
Muži I [ ] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [ ] Novák Patrik CZE 1992 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [ ] Novák Patrik CZE 1992 Cyklo Polách a syn Šumperk
Ženy [ ] Nováková Kateřina CZE 1973 Olomouc
Muži I [ ] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži I [ ] Obšivač Jiří CZE 1973 Moravský Beroun
Muži I [ ] Opluštil Jindřich CZE 1984 Ostrava-Poruba
Muži III [ ] Orság František CZE 0000 ŠSPLK Štěpánov
Muži III [ ] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Muži III [ ] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Muži III [ ] Orság František CZE 1956 ŠSPLK Štěpánov
Muži II [ ] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [ ] Panenka Pavel CZE 1980 Bludov
Muži II [ ] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži I [ ] Pazdera Radim CZE 1978 Hranice
Muži I [ ] Pěnička Jiří CZE 1979 Zábřeh, Zvole
Muži I [ ] Petrovský Marek CZE 1972 Promotorsport
Muži I [ ] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I pekar [ ] Pokorný Miroslav CZE 1982 United Bakeries
Muži I [ ] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži II 100kg [ ] Polášek Pavel CZE 1967 Slavoňov
Muži I [ ] Poulíček Josef CZE 1991 Luká
Muži I 100kg [ ] Povolny Petr CZE 1979 Olomouc
Muži I pekar [ ] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I 100kg [ ] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [ ] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži I [ ] Richter David CZE 1977 TOFIDO
Muži I [ ] Rolný Marián CZE 1978 Nový Jičín
Muži III pekar [ ] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži III [ ] Rypl Rostislav CZE 1955 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Ženy [ ] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
Muži I [ ] Skalický Vojtěch CZE 2000 Lesnice
Junioři [ ] Smolen Karel CZE 2003 Šternberk
Muži II [ ] Smolen Karel CZE 1963 Domašov u Šternberka
Muži I [ ] Smyčka Lukáš CZE 1982 Medlov
Muži II [ ] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I 100kg [ ] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I 100kg [ ] Spurný Lukáš CZE 1983 Vosa Šumvald
Muži II [ ] Staník Josef CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži I 100kg [ ] Stein Martin CZE 1983 Respect Bikes
Muži I [ ] Stryk Milan CZE 1985 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [ ] Střecha Jiří CZE 1986 Ústí nad Orlicí
Muži I [ ] Šalmík Pavel CZE 1972 RD Rýmařov
Muži I [ ] Šenk Martin CZE 1978 Vosa Šumvald
Muži I [ ] Šimek Pavel CZE 1980 CZ LOKO
Muži I [ ] Šrubař Stanislav CZE 1974 Šumperk
Muži I [ ] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I [ ] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I [ ] Šuba Jan CZE 1984 VOSA Šumvald
Muži II [ ] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [ ] Tělupil Martin CZE 1988 CykloRD
Muži I [ ] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži III pekar [ ] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži III pekar [ ] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži II [ ] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [ ] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I [ ] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries a.s.
Muži I pekar [ ] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [ ] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [ ] Vlček Rostislav CZE 1976 CYKLO ŽOPY
Muži I [ ] Vogel Michal CZE 1976 ŠUMPERK
Muži I [ ] Volík Marek CZE 2000 Force Team Jeseník
Muži I [ ] Vondruška Bohuslav CZE 1986 TJ Sokol Hrabenov
Muži I [ ] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [ ] Všetíček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži I [ ] Wolf David CZE 1990 Na Nové 1659/15, Zábřeh
Muži II [ ] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [ ] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži II [ ] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , bez omezení věku , přihlášeno: 56 účastníků ( 44 mužů, 12 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
TouristOpen [ ] Alán Marek CZE 1981 Vyškov
TouristOpen [ ] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
TouristOpen [ ] Bezděk Jiří CZE 1977 Ajax Hrabová
TouristOpen [ ] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
StaršíŽáci [ ] Čmakal Vojtěch CZE 2005 Cyklo Polách a syn
TouristOpen [ ] Dušková Miluše CZE 1964 CK Morava
TouristOpen [ ] Fričarová Martina CZE 1974 MTB Freedom
StaršíŽáci [ ] Frőml Patrik CZE 2006 Bike Sport Uničov
TouristOpen [ ] Hanák Jan CZE 1990 Lukavice
MladšíŽaci [ ] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [ ] Hašek Pavel CZE 1964 Zlomená šlapka-)
Předžáci [ ] Herzán Jan CZE 2009 Cyklomorava
TouristOpen [ ] Hybl Ondrej CZE 1987 Zabreh
TouristOpen [ ] Chamlar Lukáš CZE 1988 Zábřeh
TouristOpen [ ] Chamlar Michal CZE 0000 BTM
TouristOpen [ ] Jakeš Stanislav CZE 1989 PINATA SKI AND BIKE TEAM
TouristOpen [ ] Jániš Petr CZE 1993 BKK
TouristOpen [ ] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE Cycling Team
TouristOpen [ ] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
StaršíŽáci [ ] KAŠPAR ADAM CZE 2006 Tři šneci
TouristOpen [ ] Kašpar Lukáš CZE 2000 Biketeam TJ Zlaté Hory
TouristOpen [ ] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
StaršíŽáci [ ] kohout tomáš CZE 2005 Sk salith ŠUMPERK
StaršíŽáci [ ] Kohout Vojtěch CZE 2006 SK Salith sport , z.s.
StaršíŽáci [ ] Kohout Vojtěch CZE 2006 SK Salith sport , z.s.
TouristOpen pekar [ ] Kotorová Jana CZE 1978 Zeelandia
TouristOpen [ ] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
Předžáci [ ] Kulík Jan CZE 2009 CK Morava
Předžačky [ ] Kupská Žaneta CZE 2009 Dolní Kounice
TouristOpen [ ] Kupský Aleš CZE 1967 Dolní Kounice
StaršíŽáci [ ] Kupský Michal CZE 2004 Dolní Kounice
TouristOpen pekar [ ] Lišková Jitka CZE 1977 Zeelandia
TouristOpen pekar [ ] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [ ] Mejtský Boris CZE 1967 Olomouc
TouristOpen [ ] Mejtský Boris CZE 1967 Olomouc
TouristOpen [ ] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
MladšíŽaci [ ] Nechuta Marek CZE 2007 Bike Freaks Holice
TouristOpen [ ] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
TouristOpen [ ] Novák Jiři CZE 1976 Cyklo Hobby Rynárec
StaršíŽáci [ ] Novák Vojtěch CZE 2006 Vyškov
StaršíŽáci [ ] Novák Vojtěch CZE 2006 Vyškov
TouristOpen pekar [ ] Nováková Michaela CZE 1977 Zeelandia
Předžačky [ ] Patrmannová Elenka CZE 2010 SC Samotišky
StaršíŽáci [ ] Polách Luká CZE 2004 Cyklo Polách a syn Šumperk
TouristOpen [ ] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
TouristOpen [ ] Provaz David CZE 1974 KRS Paseka
TouristOpen pekar [ ] Raganová Michala CZE 1989 Zeelandia
StaršíŽáci [ ] Riedl Vojtěch CZE 2006 Dukla CHromeč
Předžáci [ ] Slaby Vaclav CZE 2009 Lesnice 209, 789 01 Zabreh
TouristOpen [ ] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
TouristOpen 100kg [ ] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [ ] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [ ] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [ ] Študent Miroslav CZE 1980 TVL Zvole
TouristOpen [ ] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
TouristOpen [ ] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY

startovní listina 15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku

startovní listina 2x15km handicap

start ~ 11:12:30 , bez omezení věku