Rohanské stezky 2020

09.08.2020 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Žáci, žákyně starší celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti celkem: 19, muži : 14, ženy: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 106, muži : 98, ženy: 8, DM29: 16, DM39: 36, DM49: 29, DM50+: 17, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 79, muži : 62, ženy: 17, KMJ: 15, KM39: 17, KM59: 24, KM60+: 6, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Žáci, žákyně starší

start ~ 08:58:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [339] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 18:22.2
2 1 / holky [301] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 18:29.8 00:07.6
3 2 / kluci [304] Šimon Rychetský 2007 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 20:31.2 02:09.0
4 3 / kluci [355] jan kabeláč 2006 CZE LSK Lomnice 20:41.4 02:19.2
5 2 / holky [349] Anna Kašparová 2007 CZE Kross Bike Ranch 20:52.8 02:30.6
6 3 / holky [302] Veronika Cibulková 2007 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 21:22.2 03:00.0
7 4 / kluci [346] Jiří Halama 2007 CZE Enduroklub Semily 22:03.6 03:41.4
8 4 / holky [305] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 22:54.0 04:31.8
9 5 / holky [303] Eliška Kučerová 2007 CZE MONDRAKER Racing team 23:24.1 05:01.9

výsledková listina Žáci, žákyně mladší

start ~ 08:58:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [350] Kryštof Bárta 2008 CZE LSK Lomnice 12:43.2
2 2 / kluci [345] Sebastien Jon 2009 CZE MTB Spartak Vrchlabí 12:43.8 00:00.6
3 3 / kluci [352] Šimon Sucharda 2008 CZE LSK Lomnice 13:20.9 00:37.7
4 4 / kluci [324] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 13:54.2 01:11.0
5 5 / kluci [336] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 13:54.8 01:11.6
6 6 / kluci [356] šimon kabeláč 2009 CZE LSK Lomnice 14:21.8 01:38.6
7 1 / holky [344] Marie Karbanová 2008 CZE Hořice 14:26.2 01:43.0
8 2 / holky [343] Marcela Nosková 2008 CZE LSK Lomnice 15:20.1 02:36.9
9 3 / holky [347] Andrea Halamová 2009 CZE LSK Lomnice 15:32.1 02:48.9
10 4 / holky [333] Ella Kalinová 2009 CZE SPORTICUS team 17:05.4 04:22.2

výsledková listina Předžáci, předžákyně

start ~ 09:27:24

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [308] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 07:57.5 02:27.9 (2) 05:12.4 (1)
2 1 / Muži [311] roman tomeš 2011 CZE Cycology North Bike Club 07:58.2 00:00.7 02:35.5 (4) 05:20.1 (3)
3 2 / Ženy [307] Amálie Dajčová 2010 CZE Cycology North Bike Club 08:04.0 00:06.5 02:29.2 (3) 05:13.3 (2)
4 2 / Muži [325] Lukáš Richter 2011 CZE TUFO Cyklozákladna Otrokovice 08:37.1 00:39.6 02:39.8 (5) 05:40.8 (5)
5 3 / Muži [309] Adam Hrdina 2010 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR 08:44.3 00:46.8 02:40.7 (6) 05:53.3 (6)
6 4 / Muži [341] Vojtěch Bednařík 2011 CZE Kross Bikeranch Team Junior 08:45.8 00:48.3 02:27.7 (1) 05:39.4 (4)
7 5 / Muži [312] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 09:16.7 01:19.2 02:54.5 (8) 06:03.8 (7)
8 3 / Ženy [332] Lisa Kalinová 2011 CZE Kross Bike Ranch 09:34.3 01:36.8 03:03.7 (11) 06:22.7 (9)
9 6 / Muži [306] Patrik Byma 2011 CZE Jilemnice 09:35.9 01:38.4 02:58.1 (9) 06:19.8 (8)
10 7 / Muži [351] Matouš Sucharda 2010 CZE LSK Lomnice 09:50.0 01:52.5 02:59.5 (10) 06:28.2 (10)
11 4 / Ženy [310] Martina Procházková 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 09:59.2 02:01.7 03:06.8 (12) 06:35.5 (12)
12 5 / Ženy [313] Karolína Zajíčková 2010 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 10:12.1 02:14.6 02:54.3 (7) 06:33.3 (11)
13 6 / Ženy [348] Klára Stará 2010 CZE LSK Lomnice 11:53.6 03:56.1 03:35.6 (13) 07:44.7 (13)
14 7 / Ženy [326] Viktorie Vrabcová 2010 CZE Hořice 12:51.1 04:53.6 03:48.0 (14) 08:22.1 (14)

výsledková listina Minižáci, minižákyně

start ~ 09:47:09

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [369] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 05:37.8 02:39.8 (1)
2 1 / Ženy [315] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 05:58.8 00:21.0 02:44.2 (2)
3 2 / Muži [371] Jakub Zejfart 2013 CZE --1-- 06:09.7 00:31.9 02:59.5 (4)
4 3 / Muži [340] Mikuláš horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 06:11.4 00:33.6 02:57.7 (3)
5 4 / Muži [316] Maty Hrdina 2012 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR 06:22.9 00:45.1 03:08.6 (5)
6 2 / Ženy [363] Rozárie kazdová 2013 CZE Sportcentrum Jičín 06:55.9 01:18.1 03:19.7 (6)
7 3 / Ženy [317] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 07:16.1 01:38.3 03:41.4 (8)
8 4 / Ženy [358] sofie barochová 2012 CZE HC Lomnice 07:23.0 01:45.2 03:48.0 (9)
9 5 / Muži [337] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 07:30.0 01:52.2 03:56.6 (11)
10 6 / Muži [327] Matěj Vrabec 2012 CZE Hořice 07:41.8 02:04.0 03:29.3 (7)
11 5 / Ženy [314] Markéta Cibulková 2012 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 08:03.1 02:25.3 04:01.9 (12)
12 7 / Muži [353] Ondřej Šviha 2012 CZE LSK Lomnice 08:05.0 02:27.2 03:55.3 (10)
13 6 / Ženy [370] lucka dlouhá 2012 CZE LSK Lomnice 09:08.3 03:30.5 04:34.5 (14)
14 7 / Ženy [362] karolína bláhová 2013 CZE Nová ves nad popelkou 09:20.1 03:42.3 04:22.5 (13)
15 8 / Ženy [367] adéla brožová 2013 CZE Lomnice nad Popelkou 11:26.2 05:48.4 05:43.4 (15)

výsledková listina Děti

start ~ 10:14:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [368] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:16.3
2 2 / Muži [382] františek samohýl 2014 CZE LSK Lomnice 02:17.7 00:01.4
3 1 / Ženy [342] Eva Bednaříková 2015 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 02:19.5 00:03.2
4 3 / Muži [377] tonda horáček 2017 CZE Jilemnice 02:23.2 00:06.9
5 4 / Muži [364] Matěj kazda 2015 CZE Sportcentrum Jičín 02:37.7 00:21.4
6 5 / Muži [320] Zdeněk Zajíček 2015 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 02:44.4 00:28.1
7 6 / Muži [328] Matyáš Herold 2015 CZE Háje nad Jizerou 02:59.5 00:43.2
8 7 / Muži [376] kryštof zajíc 2015 CZE Lomnice nad Popelkou 03:04.1 00:47.8
9 8 / Muži [374] alfréd čížek 2015 CZE Praha 03:05.3 00:49.0
10 9 / Muži [335] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:10.6 00:54.3
11 2 / Ženy [384] veronika čapková 2015 CZE Lomnice nad Popelkou 03:12.0 00:55.7
12 3 / Ženy [357] liliana barochová 2015 CZE HC Lomnice 03:17.8 01:01.5
13 10 / Muži [338] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:17.9 01:01.6
14 11 / Muži [361] David sedliský 2015 CZE MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey 03:19.2 01:02.9
15 12 / Muži [318] Matyáš Břečka 2014 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:26.6 01:10.3
16 13 / Muži [331] Oskar Kalina 2015 CZE SPORTICUS team 03:30.6 01:14.3
17 4 / Ženy [373] Lucie trmatová 2015 CZE Jičín 04:20.6 02:04.3
18 5 / Ženy [379] KLÁRA MACHOVÁ 2015 CZE libštát 04:20.7 02:04.4
19 14 / Muži [319] Oskar Byma 2014 CZE Jilemnice 04:28.0 02:11.7

výsledková listina Děti nejmenší

start ~ 10:30:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [383] Jan Samohýl 2017 CZE LSK Lomnice 00:35.6
2 2 / Muži [329] Kryštof Herold 2017 CZE Háje nad Jizerou 00:38.8 00:03.2
3 3 / Muži [322] Sebastian Bubílek 2017 CZE Kross Bikeranch junior team 00:42.2 00:06.6
4 1 / Ženy [359] markéta bláhová 2016 CZE Nová ves nad popelkou 00:44.7 00:09.1
5 4 / Muži [365] Mikuláš kazda 2017 CZE Sportcentrum Jičín 00:46.6 00:11.0
6 5 / Muži [381] daniel kuban 2016 CZE MONDRAKER Racing team 00:51.5 00:15.9
7 6 / Muži [375] eduard čížek 2016 CZE Praha 00:54.2 00:18.6
8 2 / Ženy [330] Stella Sládková 2016 CZE Chrudim 00:57.1 00:21.5
9 7 / Muži [378] vojta horáček 2017 CZE Jilemnice 01:03.7 00:28.1
10 8 / Muži [321] Jonáš Břečka 2017 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:04.0 00:28.4
11 9 / Muži [366] vojtěch brož 2016 CZE Lomnice nad Popelkou 01:08.0 00:32.4
12 10 / Muži [334] Cyril Kolaja 2017 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:57.2 01:21.6
13 3 / Ženy [380] karolína kubanová 2017 CZE MONDRAKER Racing team 02:33.5 01:57.9
14 11 / Muži [323] Vojtěch Vlášek 2019 CZE Rohanské stezky 05:49.0 05:13.4
DNS / Ženy [354] Sofie Karbanová 2019 CZE KKonstrukt
DNS / Ženy [360] Ester Sedliská 2019 CZE MTB Spartak Vrchlabí

výsledková listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / DM39 [1] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 02:10:30.5
2 1 / DM29 [32] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:14:31.5 04:01.0
3 1 / DM49 [93] Jan fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 02:16:40.8 06:10.3
4 2 / DM29 [2] Zbyněk Růžička 1991 CZE SKI PAUDERA Staré Splavy 02:16:45.6 06:15.1
5 2 / DM39 [47] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:16:49.2 06:18.7
6 3 / DM29 [102] Sebastian vlček 1994 CZE MONDRAKER Racing team 02:19:14.5 08:44.0
7 4 / DM29 [53] Pavel Šorf 1999 CZE Bike Freaks Holice 02:19:26.7 08:56.2
8 2 / DM49 [95] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys 02:23:38.1 13:07.6
9 3 / DM49 [103] Štěpán trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:25:27.3 14:56.8
10 3 / DM39 [68] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 02:26:18.1 15:47.6
11 5 / DM29 [60] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:26:55.3 16:24.8
12 6 / DM29 [89] Jakub Jirků 1996 CZE MTBS.cz - Kitbike 02:27:10.0 16:39.5
13 7 / DM29 [3] Michal Novák 1991 CZE CSG TRI TEAM 02:27:19.9 16:49.4
14 4 / DM39 [94] Pavel Matocha 1990 CZE Eleven Mercedes Black ET 02:28:48.5 18:18.0
15 8 / DM29 [96] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:29:10.2 18:39.7
16 5 / DM39 [17] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:29:24.9 18:54.4
17 4 / DM49 [23] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:29:27.9 18:57.4
18 6 / DM39 [108] Ota zima 1984 CZE CSG Team 02:30:41.9 20:11.4
19 9 / DM29 [387] Jan Vacek 2000 CZE SPORTICUS team 02:31:22.9 20:52.4
20 5 / DM49 [92] Radek kučera 1972 CZE KSM Hrádek 02:31:58.9 21:28.4
21 7 / DM39 [73] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:32:15.9 21:45.4
22 8 / DM39 [72] Michal štantejský 1984 CZE SAC Špindlerův mlýn 02:32:36.7 22:06.2
23 6 / DM49 [83] Pavel pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:33:03.3 22:32.8
24 7 / DM49 [34] Tomáš Kučera 1977 CZE MONDRAKER Racing team 02:34:38.9 24:08.4
25 8 / DM49 [86] Jan čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:34:48.5 24:18.0
26 9 / DM39 [109] Jan strakoš 1983 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:35:43.7 25:13.2
27 10 / DM29 [59] Martin Voňka 2001 CZE ČKS SKI JILEMNICE 02:36:50.1 26:19.6
28 9 / DM49 [9] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:38:33.2 28:02.7
29 10 / DM39 [70] Jiří Plašil 1983 CZE MARLBORO Gold soft case 02:38:48.3 28:17.8
30 11 / DM29 [63] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:39:23.9 28:53.4
31 10 / DM49 [104] michal hamouz 1974 CZE benátky nad jizerou 02:40:09.8 29:39.3
32 12 / DM29 [386] david štolba 1991 CZE Ghost 02:41:42.6 31:12.1
33 11 / DM49 [110] David kalina 1974 CZE SKP Maják 02:42:13.9 31:43.4
34 11 / DM39 [106] Tomáš kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:43:15.3 32:44.8
35 1 / DM50+ [99] Pavel Jiřena 1967 CZE AUTHOR masters team 02:44:38.9 34:08.4
36 12 / DM39 [46] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 02:45:00.2 34:29.7
37 2 / DM50+ [65] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:46:00.9 35:30.4
38 13 / DM39 [62] Marek Slavíček 1990 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM 02:46:05.9 35:35.4
39 14 / DM39 [78] Petr Škoda 1983 CZE INS Atelier Náchod 02:46:41.6 36:11.1
40 12 / DM49 [390] Jaroslav Zelenka 1980 CZE KSM HRÁDEK 02:46:48.0 36:17.5
41 15 / DM39 [85] František kocourek 1983 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:47:37.0 37:06.5
42 3 / DM50+ [71] Libor hubáček 1962 CZE Praha 5 02:48:09.2 37:38.7
43 13 / DM29 [69] Jan Ramzer 1992 CZE MARLBORO GOLD SOFT CASE 02:48:29.2 37:58.7
44 1 / DZ39 [61] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:49:02.9 38:32.4
45 4 / DM50+ [55] Ireneusz Taraszkiewicz 1967 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 02:49:16.7 38:46.2
46 16 / DM39 [38] Jakub Lovecky 1987 CZE Dejwyho horský běh 02:49:24.3 38:53.8
47 17 / DM39 [14] Jakub Čeřovský 1983 CZE Podkrkonošský bajkeři 02:51:21.4 40:50.9
48 13 / DM49 [36] Piotr Kusiak 1978 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 02:51:45.8 41:15.3
49 18 / DM39 [58] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:53:12.1 42:41.6
50 19 / DM39 [75] Ladislav Kunc 1990 CZE Trutnov 02:53:21.1 42:50.6
51 20 / DM39 [19] Jan Fleischman 1985 CZE Prague 02:55:21.4 44:50.9
52 14 / DM49 [84] david studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:55:50.4 45:19.9
53 21 / DM39 [56] Kryštof Touška 1987 CZE CSG TRI TEAM 02:56:27.9 45:57.4
54 15 / DM49 [90] Tomek Studzinski 1975 POL Polanica zdrój 02:57:11.7 46:41.2
55 5 / DM50+ [42] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM 02:57:26.9 46:56.4
55 22 / DM39 [43] Jan Novotný 1986 CZE Rohozec Amulet Team 02:57:26.9 46:56.4
57 2 / DZ39 [385] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:57:35.7 47:05.2
58 6 / DM50+ [39] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:57:53.7 47:23.2
59 23 / DM39 [107] Dušan schmidt 1986 CZE advokatkapraha.eu 02:58:12.1 47:41.6
60 24 / DM39 [24] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:59:25.4 48:54.9
61 25 / DM39 [64] Václav Haman 1981 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:00:01.5 49:31.0
62 7 / DM50+ [37] Martin Lédr 1970 CZE Hradec Králové 03:00:34.9 50:04.4
63 3 / DZ39 [15] Aneta Drobníková 1987 CZE ČKS SKI JILEMNICE 03:01:35.1 51:04.6
64 26 / DM39 [388] Tomáš Kuřík 1985 CZE Podkrkonoští bikeři 03:01:35.9 51:05.4
65 27 / DM39 [54] František Šourek 1982 CZE NKT KABLO 03:02:52.1 52:21.6
66 28 / DM39 [41] Michal Nevařil 1983 CZE Rynoltice 03:03:21.6 52:51.1
67 16 / DM49 [281] Zbyněk urban 1972 CZE ENJOY RIDING TEAM 03:04:00.0 53:29.5
68 4 / DZ39 [111] andrea maťhová 1997 CZE Ghost Team 03:04:32.0 54:01.5
69 17 / DM49 [26] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 03:08:31.7 58:01.2
70 8 / DM50+ [18] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:09:44.9 59:14.4
71 18 / DM49 [35] Tomáš Kučera 1977 CZE Kytín 03:10:17.8 59:47.3
72 5 / DZ39 [105] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 03:10:55.5 01:00:25.0
73 29 / DM39 [6] Martin Kupka 1982 CZE Kola Šír Lázně Bělohrad 03:11:50.0 01:01:19.5
74 9 / DM50+ [45] David PERGNER 1969 CZE RACING TEAM JIČÍN 03:13:15.5 01:02:45.0
75 19 / DM49 [20] Marek Foltýn st. 1974 CZE BAKAKO Nová Paka 03:13:45.7 01:03:15.2
76 20 / DM49 [49] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:15:48.0 01:05:17.5
77 14 / DM29 [16] Martin Durych 1994 CZE Dukla Praha MP 03:19:58.5 01:09:28.0
78 6 / DZ39 [97] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 03:20:09.4 01:09:38.9
79 21 / DM49 [8] Pavel Bernat 1976 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:24:05.3 01:13:34.8
80 22 / DM49 [5] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 03:29:07.3 01:18:36.8
81 23 / DM49 [80] pavel miškov 1976 CZE Tranetechnologies 03:31:45.4 01:21:14.9
82 24 / DM49 [44] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 03:38:07.3 01:27:36.8
83 10 / DM50+ [52] Miroslav Šolc 1964 CZE Spinning Lomnice 03:40:02.7 01:29:32.2
84 30 / DM39 [91] Martin štros 1983 CZE NKT Kablo cycling team 03:40:48.7 01:30:18.2
85 7 / DZ39 [10] Natália Blanárová 1990 SVK Sokol Nové Město nad Metují 03:47:13.1 01:36:42.6
86 25 / DM49 [48] Josef Slavík 1976 CZE CFL- Cycling for life 03:49:12.3 01:38:41.8
87 11 / DM50+ [98] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:56:59.8 01:46:29.3
88 12 / DM50+ [74] Jaroslav Tomeš 1951 CZE LSK Lomnice 04:06:45.9 01:56:15.4
89 31 / DM39 [40] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:16:43.7 02:06:13.2
90 8 / DZ39 [66] Magdaléna Šulcová 1985 CZE Lomnice Nad Popelkou 04:27:06.6 02:16:36.1
DNF / DM39 [11] Tomáš Bouda 1990 CZE Kross Bikeranch Team
DNF / DM39 [82] Lumir Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DNF / DM50+ [88] Aleš prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE
DNF / DM49 [67] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov
DNF / DM50+ [13] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / DM39 [7] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod
DNF / DM29 [81] Michal swárovský 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team
DNF / DM50+ [28] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DNF / DM39 [101] Pavel kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / DM50+ [50] Jiří Šimůnek 1969 CZE BOS team
DNF / DM50+ [87] Jaroslav vondrouš 1952 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DNF / DM49 [100] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín
DNF / DM29 [77] Zbyněk Richter 1991 CZE GHOST team
DNF / DM39 [79] Filip Ptáčník 1981 CZE C.K. BICISPORT
DNF / DM49 [29] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd
DNF / DM49 [389] David Kaňka 1979 CZE Kozojedy

výsledková listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / KM39 [220] Pavel Kubín 1981 CZE HZS KHK UO Jičín 01:19:53.2
2 1 / KMJ [273] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:22:00.4 02:07.2
3 1 / KM59 [237] Štěpán Karban 1971 CZE MONDRAKER Racing team 01:26:13.8 06:20.6
4 2 / KM59 [254] Petr Skůček 1978 CZE Praha 01:26:32.0 06:38.8
5 2 / KMJ [229] František Švandrlík 2002 CZE Bitters Superior Cyklolive Team 01:26:51.1 06:57.9
6 2 / KM39 [240] Miroslav Kalina 1982 CZE SPORTICUS team 01:26:59.9 07:06.7
7 3 / KMJ [264] matěj tuma 2002 CZE SC Jičín 01:28:03.4 08:10.2
8 3 / KM39 [221] Jakub Kyndl 1986 CZE Kid On Bike 01:29:52.7 09:59.5
9 4 / KMJ [228] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:29:55.7 10:02.5
10 5 / KMJ [214] Marek Foltýn 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:30:03.1 10:09.9
11 4 / KM39 [262] Petr Lisičan 1990 CZE Team CykloTrener 01:31:10.7 11:17.5
12 5 / KM39 [215] Jan Chlupáč 1994 CZE Sportovní klub MS Auto 01:31:50.6 11:57.4
13 6 / KM39 [212] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE Kross BikeRanch Team 01:32:15.6 12:22.4
14 6 / KMJ [202] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:33:27.6 13:34.4
15 7 / KM39 [260] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:34:14.4 14:21.2
16 8 / KM39 [239] Jan Bednařík 1981 CZE Kross Bikeranch Team 01:35:04.4 15:11.2
17 3 / KM59 [276] petr vaněk 1976 CZE Hradec Králové 01:35:10.3 15:17.1
18 7 / KMJ [245] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:38:30.5 18:37.3
19 4 / KM59 [279] Jan kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 01:42:05.2 22:12.0
20 1 / KZ Juniorky [272] Rozálie Kuchařová 2002 CZE MONDRAKER Racing team 01:43:14.5 23:21.3
21 5 / KM59 [224] Ondrej Raab 1973 CZE Jablonec nad Nisou 01:43:36.1 23:42.9
22 9 / KM39 [231] Tomáš Tichý 1995 CZE Cycli.cz Team 01:43:57.3 24:04.1
23 1 / KM60+ [253] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:46:34.3 26:41.1
24 8 / KMJ [241] Tim Škarda 2003 CZE BORA - hansgrohe 01:46:36.3 26:43.1
25 1 / KZ39 [242] Markéta Kalinová 1982 CZE SPORTICUS team 01:46:37.8 26:44.6
26 6 / KM59 [249] martin řezník 1979 CZE Lyže a bike P4 01:48:11.5 28:18.3
27 10 / KM39 [268] Vladimír čížek 1982 CZE Praha 4 01:48:54.9 29:01.7
28 7 / KM59 [250] tomáš bejr 1975 CZE Nová Paka 01:49:43.6 29:50.4
29 2 / KM60+ [275] pavel kuchař 1960 CZE SC Jičín 01:50:04.6 30:11.4
30 1 / KZ40+ [267] Žaneta ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:50:53.7 31:00.5
31 2 / KZ39 [256] Tereza Schmidtová 1991 CZE GHOST team 01:51:30.9 31:37.7
32 8 / KM59 [234] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:51:31.7 31:38.5
33 9 / KM59 [247] Petr Hrubý 1963 CZE RACING TEAM JIČÍN 01:52:08.5 32:15.3
34 11 / KM39 [230] Vít Tauchman 1981 CZE NKT KABLO 01:52:33.1 32:39.9
35 12 / KM39 [201] Robin Spatek 1989 CZE BORA - hansgrohe 01:53:26.1 33:32.9
36 10 / KM59 [274] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Křižák team 01:53:36.4 33:43.2
37 11 / KM59 [251] jan kašpar 1971 CZE Kross Bike Ranch 01:53:54.3 34:01.1
38 9 / KMJ [225] Vojta Raab 2004 CZE Jablonec nad Nisou 01:55:52.0 35:58.8
39 12 / KM59 [207] Tomáš Cibulka 1975 CZE BIKERANCH 01:56:20.4 36:27.2
40 13 / KM59 [76] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:56:42.0 36:48.8
41 2 / KZ Juniorky [204] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:56:45.3 36:52.1
42 14 / KM59 [266] pavel matocha 1962 CZE Jablonec nad Nisou 01:58:23.5 38:30.3
43 15 / KM59 [213] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:58:43.6 38:50.4
44 3 / KM60+ [265] Jaroslav Bendl 1960 CZE SK Unitherm Jablonec 02:00:00.8 40:07.6
45 4 / KM60+ [261] Josef Fučík 1954 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:02:34.1 42:40.9
46 16 / KM59 [252] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:02:47.4 42:54.2
47 13 / KM39 [21] Jan Frajbiš 1993 CZE Dukla Praha MP 02:04:56.3 45:03.1
48 3 / KZ39 [208] Veronika Čeřovská 1988 CZE Podkrkonošský bajkeři 02:05:01.9 45:08.7
49 17 / KM59 [227] Jan Reiser 1968 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:05:19.5 45:26.3
50 14 / KM39 [226] Matěj Reiser 1996 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:06:47.5 46:54.3
51 4 / KZ39 [269] kateřina kubanová 1984 CZE MONDRAKER Racing team 02:07:35.9 47:42.7
52 5 / KM60+ [235] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:10:00.3 50:07.1
53 5 / KZ39 [271] ivana kordíková 1984 CZE Praha 02:11:09.8 51:16.6
54 18 / KM59 [248] lukáš petr 1979 CZE Jičín 02:11:23.1 51:29.9
55 19 / KM59 [203] Leoš Baroch 1967 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:12:26.4 52:33.2
56 3 / KZ Juniorky [233] Klára Tomsová 2003 CZE Bike Freaks Holice 02:12:36.4 52:43.2
57 10 / KMJ [278] Štěpán malínský 2007 CZE SKI JILEMNICE 02:13:21.8 53:28.6
58 20 / KM59 [57] Radek Vejnar 1975 CZE Spinning Lomnice 02:13:46.4 53:53.2
59 21 / KM59 [217] Tomáš Kakrda 1963 CZE Pardubice 02:15:05.7 55:12.5
60 11 / KMJ [255] Adam Řezníček 2005 CZE Strong Riders Team 02:18:48.4 58:55.2
61 12 / KMJ [244] Vojtěch Selvek 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 02:20:10.3 01:00:17.1
62 6 / KZ39 [258] iveta panochová 1999 CZE swam 02:20:50.3 01:00:57.1
63 22 / KM59 [232] Vladimír Tomášek 1963 CZE Spinning Lomnice 02:21:32.6 01:01:39.4
64 4 / KZ Juniorky [246] Amálie Horáková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:22:34.8 01:02:41.6
65 7 / KZ39 [223] Barbora Mičková 1986 CZE Dejwyho horský běh 02:22:46.5 01:02:53.3
66 8 / KZ39 [238] Veronika Zahradníková 1988 CZE Praha 02:26:01.4 01:06:08.2
67 13 / KMJ [243] Antonín Polášek 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:30:13.4 01:10:20.2
68 15 / KM39 [205] Michal Bilka 1981 CZE Praha 02:34:29.5 01:14:36.3
69 23 / KM59 [277] Tomáš Bergr 1971 CZE Cyklo-ski Špicar 02:36:41.6 01:16:48.4
70 24 / KM59 [270] Jindřich maťha 1961 CZE Poděbrady Bohemia sekt team 03:06:23.3 01:46:30.1
71 16 / KM39 [206] Martin Břečka 1981 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:06:24.8 01:46:31.6
72 2 / KZ40+ [259] Renata šuláková 1974 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 03:35:55.8 02:16:02.6
73 5 / KZ Juniorky [257] adéla vokáčová 2005 CZE KAH Sport 03:41:44.1 02:21:50.9
74 3 / KZ40+ [236] Kateřina Vokáčová 1977 CZE KAH sport Vrchlabí 03:42:15.3 02:22:22.1
DNF / KMJ [222] Petr Mádlík 2005 CZE ENJOY RIDING TEAM
DNF / KZ39 [263] vendula musilová 1983 CZE Cyklopoint Jičín
DNF / KMJ [218] Matěj Kovář 2002 CZE Líšný
DNF / KM39 [219] Vojtěch Kovář 1996 CZE Turnov
DNS / KM60+ [209] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice