Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Rohanské stezky 2019

27.04.2019 Lomnice nad Popelkou 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 88, muži : 83, ženy: 5, DM29: 9, DM39: 32, DM49: 27, DM50+: 15, DZ39: 5, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 61, muži : 52, ženy: 9, KMJ14: 11, KM39: 16, KM59: 23, KM60+: 2, KZ Juniorky: 5, KZ39: 1, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / DM29 [5] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 01:58:00.1
2 2 / DM29 [42] Zbyněk Růžička 1991 CZE SKI PAUDERA Staré Splavy 01:59:03.4 01:03.3
3 1 / DM39 [2] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:59:31.5 01:31.4
4 3 / DM29 [65] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:59:47.5 01:47.4
5 1 / DM49 [4] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 02:05:02.9 07:02.8
6 2 / DM39 [72] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 02:05:27.0 07:26.9
7 3 / DM39 [63] Petr Hruska 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:05:45.7 07:45.6
8 2 / DM49 [59] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 02:05:47.7 07:47.6
9 4 / DM39 [1] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:07:46.6 09:46.5
10 5 / DM39 [44] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 02:09:49.7 11:49.6
11 6 / DM39 [64] Tomas Kulhavy 1988 CZE SKI BIKE CENTRUM CZ team 02:10:18.6 12:18.5
12 7 / DM39 [15] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:29.6 13:29.5
13 8 / DM39 [73] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 02:12:04.5 14:04.4
14 3 / DM49 [85] Marek Šroll 1978 CZE Praha 8 02:12:26.4 14:26.3
15 4 / DM29 [56] David Zeman 1992 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:14:22.3 16:22.2
16 9 / DM39 [68] Michal Dudek 1982 CZE CK Kolo-park.cz 02:14:59.2 16:59.1
17 10 / DM39 [66] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:15:03.6 17:03.5
18 11 / DM39 [83] Jan Strakoš 1983 CZE Bike and Ski Racing Team 02:16:25.9 18:25.8
19 12 / DM39 [13] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:17:38.8 19:38.7
20 4 / DM49 [22] Petr Javůrek 1977 CZE Kasper - Swix Team 02:18:30.0 20:29.9
21 13 / DM39 [43] Miroslav Rybáček 1987 CZE Louny 02:19:17.8 21:17.7
22 14 / DM39 [53] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX BIKESALON 02:19:18.5 21:18.4
23 5 / DM49 [41] Erik Ritschl 1977 CZE HS Brdy 02:20:11.7 22:11.6
24 15 / DM39 [6] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 02:20:14.7 22:14.6
25 1 / DZ39 [3] Milena Cesnaková 1985 CZE Maloja - Rocky Mountain Team 02:20:18.2 22:18.1
26 6 / DM49 [62] Michal Futo 1974 CZE Sportteam Hrádek 02:22:16.6 24:16.5
27 7 / DM49 [21] Milan Hrouda 1977 CZE Hrádek nad Nisou 02:23:40.1 25:40.0
28 16 / DM39 [67] Jan Hájek 1985 CZE auto I.S.R. 02:23:51.8 25:51.7
29 8 / DM49 [88] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:24:13.4 26:13.3
30 9 / DM49 [29] Martin Kohl 1979 CZE Kolo-park.cz 02:24:31.5 26:31.4
31 1 / DM50+ [86] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 02:24:59.5 26:59.4
32 17 / DM39 [69] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:25:19.3 27:19.2
33 18 / DM39 [78] Radek Vtípil 1983 CZE GHOST team 02:29:22.1 31:22.0
34 2 / DM50+ [30] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:29:34.1 31:34.0
35 3 / DM50+ [55] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 02:29:36.6 31:36.5
36 19 / DM39 [37] Jan Novotný 1986 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:31:38.1 33:38.0
37 20 / DM39 [32] Jakub Kyndl 1986 CZE Kuba Sport Team 02:32:00.8 34:00.7
38 4 / DM50+ [36] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:33:37.3 35:37.2
39 21 / DM39 [58] Tomáš Kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:34:49.2 36:49.1
40 10 / DM49 [76] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 02:36:05.8 38:05.7
41 11 / DM49 [23] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:07.8 38:07.7
42 12 / DM49 [61] Martin Vondra 1974 CZE Bikestars Vrchlabí 02:37:08.6 39:08.5
43 13 / DM49 [51] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 02:37:23.7 39:23.6
44 5 / DM50+ [71] David Zvoce 1968 CZE auto ISR 02:40:27.6 42:27.5
45 2 / DZ39 [60] Kateřina Jůzová 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:41:06.2 43:06.1
46 14 / DM49 [17] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:41:47.7 43:47.6
47 15 / DM49 [87] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX BIKESALON 02:42:36.7 44:36.6
48 22 / DM39 [75] Martin skalický 1985 CZE Jablonec nad Nisou 02:42:54.6 44:54.5
49 6 / DM50+ [16] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:42:57.5 44:57.4
50 5 / DM29 [79] Petr Chdoupka 1992 CZE Hradec Králové 02:43:38.7 45:38.6
51 6 / DM29 [14] Jan Erlebach 1991 CZE Praha 02:44:17.5 46:17.4
52 16 / DM49 [20] Pavel Holubec 1979 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:46:12.8 48:12.7
53 17 / DM49 [33] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 02:47:34.3 49:34.2
54 18 / DM49 [89] David Dobiáš 1977 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 02:48:36.0 50:35.9
55 19 / DM49 [12] Pavel Bernat 1976 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:48:46.6 50:46.5
56 20 / DM49 [38] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:48:49.9 50:49.8
57 3 / DZ39 [9] Vendula Blažková 1996 CZE SupGirls 02:49:18.1 51:18.0
58 21 / DM49 [45] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:51:09.6 53:09.5
59 23 / DM39 [54] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:52:03.6 54:03.5
60 7 / DM50+ [70] Miroslav Šolc 1964 CZE Spinning Lomnice 02:53:26.7 55:26.6
61 22 / DM49 [84] Martin Mareček 1974 CZE VTT 02:56:17.2 58:17.1
62 8 / DM50+ [39] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:58:25.3 01:00:25.2
63 23 / DM49 [82] Petr Dobrý 1977 CZE RAJEC Allivictus 03:00:30.0 01:02:29.9
64 24 / DM39 [57] Jaromír Žák 1982 CZE zaak team 03:03:27.2 01:05:27.1
65 25 / DM39 [74] Filip Skalický 1986 CZE Chrastava 03:04:21.8 01:06:21.7
66 24 / DM49 [24] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 03:08:13.9 01:10:13.8
67 25 / DM49 [18] Josef HLAVA 1977 CZE Ski Klub 2009 03:09:34.0 01:11:33.9
68 26 / DM39 [28] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:17:54.3 01:19:54.2
69 27 / DM39 [52] Aleš Vejdělek 1988 CZE ZAAK TEAM 03:19:37.2 01:21:37.1
70 7 / DM29 [40] Matěj Reiser 1996 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 03:22:20.6 01:24:20.5
71 9 / DM50+ [31] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM 03:24:26.9 01:26:26.8
72 4 / DZ39 [10] Hana Turynová 1990 CZE NOVA CUP# 39 03:25:22.7 01:27:22.6
73 10 / DM50+ [19] Pavel Holeček 1961 CZE SAZU.cz 03:27:23.2 01:29:23.1
74 11 / DM50+ [48] Tomáš Šipka 1962 CZE Řež 03:30:17.1 01:32:17.0
75 12 / DM50+ [50] Pavel Typlt 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 03:31:30.1 01:33:30.0
DNF / DM39 [11] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY
DNF / DM29 [26] Lukáš Kindl 1990 CZE Cycology BikeCulture
DNF / DM29 [27] Luboš Kluch 2000 CZE KROSS Bikeranch
DNF / DM39 [34] Miroslav Macák 1989 CZE SALAVITA
DNF / DM39 [35] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / DM39 [77] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
DNF / DM50+ [80] Otakar Dvořák 1962 CZE
DNF / DM39 [81] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK - cycling team
DNS / DZ39 [8] Vendula Pekárková 1983 CZE Kasper - Swix Team
DNS / DM50+ [25] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DNS / DM49 [46] Petr Šimůnek 1973 CZE BOS team
DNS / DM50+ [47] Jiří Šimůnek 1969 CZE BOS team
DNS / DM49 [49] Michal Široký 1979 CZE Prestige cycling team

výsledková listina Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / KMJ14 [106] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:14:29.3
2 1 / KM59 [153] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:25:08.8 10:39.5
3 1 / KM39 [136] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE Kross BikeRanch Team 01:26:48.2 12:18.9
4 2 / KM39 [151] Václav Vomáčko 1995 CZE Mitas Cyklohelios 01:27:24.5 12:55.2
5 3 / KM39 [122] Tomáš Portyk 1996 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:27:37.2 13:07.9
6 2 / KM59 [162] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 01:27:37.4 13:08.1
7 3 / KM59 [138] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:27:49.4 13:20.1
8 2 / KMJ14 [131] František Švandrlík 2002 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:29:20.1 14:50.8
9 3 / KMJ14 [117] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 01:30:04.9 15:35.6
10 4 / KM39 [145] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:34:00.5 19:31.2
11 5 / KM39 [132] Tomáš Tichý 1995 CZE Alltraining.cz 01:38:18.4 23:49.1
12 6 / KM39 [139] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 01:38:19.2 23:49.9
13 7 / KM39 [141] Milan Jansta 1986 CZE Mireas Reality 01:40:37.0 26:07.7
14 8 / KM39 [134] Jan Špidlen 1985 CZE Bolava noha 01:41:47.8 27:18.5
15 9 / KM39 [160] Michal Nosek 1996 CZE Čista u Horek 01:42:44.6 28:15.3
16 1 / KZ Juniorky [158] Rozálie Kuchařová 2002 CZE Team CykloTrener 01:42:58.7 28:29.4
17 4 / KMJ14 [113] David Kaňka 2003 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:44:41.6 30:12.3
18 4 / KM59 [127] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:46:50.1 32:20.8
19 2 / KZ Juniorky [147] Emma Pokorna 2001 CZE Olymp Trutnov 01:47:59.1 33:29.8
20 5 / KMJ14 [129] Radim Sudek 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:48:31.4 34:02.1
21 5 / KM59 [143] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:48:41.0 34:11.7
22 6 / KM59 [126] Dušan Staněk 1970 CZE beMANIAX BIKESALON 01:50:12.1 35:42.8
23 7 / KM59 [103] Jaroslav Bendl 1960 CZE SK Unitherm Jablonec 01:50:25.9 35:56.6
24 1 / KZ40+ [114] Monika Klapková 1970 CZE BEMANIAX BIKESALON 01:50:30.9 36:01.6
25 6 / KMJ14 [144] František Paulus 2007 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:50:54.6 36:25.3
26 7 / KMJ14 [104] Pavel Bernat 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:51:04.0 36:34.7
27 8 / KM59 [130] Radim Štolfa 1973 CZE KAH Vrchlabí 01:51:19.5 36:50.2
28 8 / KMJ14 [125] Ondřej Řehák 2004 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:52:17.6 37:48.3
29 10 / KM39 [148] Michal Zemánek 1994 CZE Vrchlabí 01:53:10.8 38:41.5
30 9 / KM59 [109] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:53:47.2 39:17.9
31 10 / KM59 [108] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:54:15.7 39:46.4
32 9 / KMJ14 [111] František Janata 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:55:13.3 40:44.0
33 11 / KM59 [157] Pavel Kuchař 1960 CZE FABIO TEAM 01:55:27.4 40:58.1
34 3 / KZ Juniorky [128] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE CK Jihočeské naděje 01:55:54.6 41:25.3
35 12 / KM59 [107] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:56:44.7 42:15.4
36 13 / KM59 [150] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:56:55.2 42:25.9
37 4 / KZ Juniorky [120] Kateřina Maťátková 2005 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:57:52.9 43:23.6
38 11 / KM39 [105] Martin Břečka 1981 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:59:14.8 44:45.5
39 14 / KM59 [152] Aleš Král 1974 CZE Libuň 02:00:06.6 45:37.3
40 12 / KM39 [115] Josef Kracík 1991 CZE Železnice 02:02:49.2 48:19.9
41 13 / KM39 [154] Jan Skokan 1985 CZE Pardubice 02:03:51.7 49:22.4
42 10 / KMJ14 [155] Lukáš mach 2004 CZE LSK Lomnice 02:04:57.3 50:28.0
43 2 / KZ40+ [112] Radka Kabeláčová 1979 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:05:05.3 50:36.0
44 15 / KM59 [102] Leoš Baroch 1967 CZE LSK Lomnice 02:05:08.4 50:39.1
45 5 / KZ Juniorky [137] Tereza Futo 2002 CZE Sportteam Hrádek 02:05:46.3 51:17.0
46 11 / KMJ14 [146] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 02:06:25.0 51:55.7
47 14 / KM39 [110] Evžen Eiba 1980 CZE Stable.cz 02:07:06.0 52:36.7
48 15 / KM39 [159] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 02:09:37.1 55:07.8
49 16 / KM59 [135] Radan Mlejnek 1979 CZE Cyklo Tatobity 02:09:43.9 55:14.6
50 17 / KM59 [123] Jan Reiser 1968 CZE KROSS BIKERANCH TEAM 02:12:02.0 57:32.7
51 18 / KM59 [156] Miloš klingr 1976 CZE Vrchlabí 02:13:28.7 58:59.4
52 19 / KM59 [124] Zdeněk Rosenberg 1973 CZE Jilemnice 02:14:15.1 59:45.8
53 1 / KM60+ [140] Jaromir Vanicek 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:17:57.7 01:03:28.4
54 20 / KM59 [116] Peter Krajňák 1977 CZE Bitters Superior Cyklolive team 02:20:43.1 01:06:13.8
55 2 / KM60+ [149] Milan Pour 1952 CZE beManiax Madbike 02:21:14.9 01:06:45.6
56 3 / KZ40+ [161] Šárka Dobiášová 1979 CZE CSG TRI TEAM 02:22:03.5 01:07:34.2
57 21 / KM59 [133] Jan Šnajdr 1979 CZE LOS ZEWLOS 02:23:06.9 01:08:37.6
58 22 / KM59 [142] Vladimír Tomášek 1963 CZE Spinning Lomnice 02:23:49.3 01:09:20.0
59 1 / KZ39 [119] Pavla Macáková 1988 CZE SALAVITA 02:35:22.4 01:20:53.1
60 16 / KM39 [121] Tomáš Morávek 1983 CZE Semily 02:47:46.9 01:33:17.6
DNF / KM59 [101] Tomáš Bergr 1971 CZE Cyklo-ski Špicar