Barth Day

2018-05-19 Pardubice, dostihové závodiště 

announcement

registration

start list

results

Velká pardubická 10km total: 84, men : 60, women: 24, M18-34: 23, M35-49: 31, M50: 6, Z18-34: 12, Z35-49: 10, Z50: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km total: 156, men : 76, women: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta total: 8, men : 4, women: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
Dogrunning 10km total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dogrunning 5km total: 35, men : 6, women: 29, Muži: 6, Ženy: 29 [html] [pdf]
Kolo 10km total: 14, men : 11, women: 3, Muži: 11, Ženy: 3 [html] [pdf]
Koloběžky 5km total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

result list Velká pardubická 5km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / Z35-49 [557] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 22:38.4
2 1 / Z18-34 [555] Dana Schejbalová 1992 CZE 23:27.9 00:49.5
3 2 / Z18-34 [55] Eliška Márová 1985 CZE Srchmamma 24:13.7 01:35.3
4 1 / Z50 [1] Jindra Horáková 1968 CZE Báječné ženy v běhu 24:32.2 01:53.8
5 3 / Z18-34 [57] Veronika Pultarová 2001 CZE Hradec Králové 24:36.3 01:57.9
6 2 / Z35-49 [350] Alena Pazderová 1975 CZE Vysoké Mýto 25:29.4 02:51.0
7 3 / Z35-49 [355] Lenka Kopecká 1980 CZE Liboměřice, okres Chrudim 25:46.3 03:07.9
8 4 / Z35-49 [7] Daniela Kvochová 1973 CZE SKRIPT s.r.o. 25:47.9 03:09.5
9 4 / Z18-34 [28] Petra Karabinová 1996 CZE Vyškov 25:57.4 03:19.0
10 5 / Z35-49 [25] Monika Senohrábková 1976 CZE Fitnessky BOOM TISK 26:00.7 03:22.3
11 5 / Z18-34 [37] Veronika Koďousová 2002 CZE Záměl 26:14.8 03:36.4
12 6 / Z18-34 [41] Martina Luštincová 1988 CZE Luštovi 26:20.3 03:41.9
13 2 / Z50 [515] Anna Stejskalová 1960 CZE 26:42.3 04:03.9
14 6 / Z35-49 [509] Vendula Štayrová 1974 CZE 26:52.1 04:13.7
15 7 / Z18-34 [53] Žaneta Čermáková 1986 CZE Combo Strike 27:00.6 04:22.2
16 8 / Z18-34 [54] Kamila Čermáková 1987 CZE Combo Strike 27:13.2 04:34.8
17 7 / Z35-49 [549] Lucie Králová 1982 CZE 28:04.7 05:26.3
18 9 / Z18-34 [48] Ida Rálišová 2006 CZE Staré Hradiště 28:09.3 05:30.9
19 8 / Z35-49 [12] Lubomíra Křivánková 1979 CZE Gruna 144 28:09.7 05:31.3
20 9 / Z35-49 [571] Lenka Jarolímová 1983 CZE Srch Mamma 28:16.9 05:38.5
21 10 / Z18-34 [60] Tereza Nedbalová 1992 CZE Fitnessky BOOM TISK 28:41.1 06:02.7
22 10 / Z35-49 [16] Simona Langrová 1982 CZE šneci v akci 28:45.0 06:06.6
23 11 / Z35-49 [564] Zuzana Čermáková 1981 CZE 28:45.2 06:06.8
24 11 / Z18-34 [59] Anežka Nováková 1990 CZE 28:58.2 06:19.8
25 12 / Z35-49 [345] Leona Mrázková 1982 CZE Ronov nad Doubravou 29:07.6 06:29.2
26 12 / Z18-34 [33] Jana Shejbalová 1991 CZE RUN magazine team 29:11.5 06:33.1
27 13 / Z35-49 [530] Renáta Čtvrtečková 1980 CZE Hradec Králové 29:14.6 06:36.2
28 14 / Z35-49 [367] Kristýna Mišáková 1980 CZE Pardubice 29:17.9 06:39.5
29 3 / Z50 [575] Magdaléna cejpková 1968 CZE 29:18.2 06:39.8
30 4 / Z50 [357] Lea Götzová 1968 CZE 2BMOTO 29:19.3 06:40.9
31 15 / Z35-49 [19] Hana Trojanová 1978 CZE Hradec Králové 29:29.5 06:51.1
32 16 / Z35-49 [26] Zuzana Mlatečková 1980 CZE Ben 29:44.6 07:06.2
33 13 / Z18-34 [497] Nela Šmídlová 1993 CZE 29:49.4 07:11.0
34 14 / Z18-34 [46] Lucie Zavřelová 1993 CZE Kamarádi 29:49.6 07:11.2
35 5 / Z50 [5] Darina Karáskova 1959 CZE Báječné ženy v běhu 29:49.8 07:11.4
36 15 / Z18-34 [32] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradec Králové 29:51.8 07:13.4
37 17 / Z35-49 [23] Gabriela Nováková 1982 CZE Hradec Králové 29:53.6 07:15.2
38 16 / Z18-34 [43] Lenka Picková 1987 CZE 29:55.2 07:16.8
39 18 / Z35-49 [22] Petra Barakova 1980 CZE Chroustovice 30:01.9 07:23.5
40 17 / Z18-34 [572] Lenka Vondrová 1986 CZE Šneci v běhu 30:13.6 07:35.2
41 18 / Z18-34 [45] Eva Hrdá 1985 CZE Pardubice 30:17.0 07:38.6
42 19 / Z18-34 [27] Tereza Hloušková 1992 CZE pen.tagram 30:25.4 07:47.0
43 6 / Z50 [3] Monika Dobešová 1967 CZE Pardubice 30:27.0 07:48.6
44 19 / Z35-49 [8] Dana Sykorova 1978 CZE Stare Mesto 30:31.8 07:53.4
45 20 / Z18-34 [361] Jana Tušlová 1989 CZE Praha 30:34.9 07:56.5
46 20 / Z35-49 [9] Markéta Doleželová 1973 CZE Olomouc 31:20.4 08:42.0
47 21 / Z18-34 [29] Veronika Sirová 1995 CZE Dvůr Králové nad Labem 31:25.7 08:47.3
48 7 / Z50 [6] Marcela Tamchynová 1962 CZE Máca teamba 31:30.1 08:51.7
49 21 / Z35-49 [542] Renata Fendrichová 1980 CZE Feda Team 31:54.8 09:16.4
50 8 / Z50 [4] Naďa Voldánová 1963 CZE Praha 32:07.9 09:29.5
51 22 / Z35-49 [18] Marcela Smolíková 1973 CZE Pardubice 32:11.8 09:33.4
52 22 / Z18-34 [47] Vanda Vošvrdová 1987 CZE Neváhej a běž! 32:28.8 09:50.4
53 23 / Z35-49 [14] Dana Vlčková 1982 CZE LaPeinture 32:43.1 10:04.7
54 23 / Z18-34 [38] Eliška Hrdá 2006 CZE Bambulka 32:54.1 10:15.7
55 24 / Z35-49 [20] Andrea Hutlová 1978 CZE Pardubice 33:07.7 10:29.3
56 25 / Z35-49 [560] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 33:24.6 10:46.2
57 24 / Z18-34 [531] Iva Szekérová 1987 CZE 33:28.3 10:49.9
58 26 / Z35-49 [21] Pavlína Valentová 1978 CZE Pardubice 33:43.6 11:05.2
59 27 / Z35-49 [511] Marketa Vinklerová 1975 CZE 33:49.7 11:11.3
60 28 / Z35-49 [507] Marta Holická 1975 CZE 33:49.9 11:11.5
61 29 / Z35-49 [17] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 34:08.2 11:29.8
62 25 / Z18-34 [358] Michaela Morongová 1995 CZE Záměláci 34:21.0 11:42.6
63 26 / Z18-34 [42] Martina Neumanová 2001 CZE Nasavrky 34:36.3 11:57.9
64 30 / Z35-49 [15] Marcela Kumpanová 1979 CZE Sezemice 34:39.6 12:01.2
65 27 / Z18-34 [230] Eva Tuzová 1990 CZE 34:58.1 12:19.7
66 28 / Z18-34 [40] Havelková Václava 1991 CZE Malešov 35:43.3 13:04.9
67 31 / Z35-49 [574] Lucie Nosková 1981 CZE Praha 36:03.3 13:24.9
68 32 / Z35-49 [488] Martina Sedláčková 1974 CZE 36:10.4 13:32.0
69 33 / Z35-49 [10] Monika Stierandová 1980 CZE Šneci v běhu 36:22.6 13:44.2
70 34 / Z35-49 [353] Jana Šlingrová 1983 CZE SrchMamma 36:27.5 13:49.1
71 35 / Z35-49 [24] Romana Cidlinská 1980 CZE SrchMamma 36:34.1 13:55.7
72 29 / Z18-34 [52] Terezie Grigarová 1992 CZE Pardubice 36:38.1 13:59.7
72 29 / Z18-34 [58] Dominika Korejtková 1991 CZE Pardubice 36:38.1 13:59.7
74 31 / Z18-34 [44] Kristýna Heřmanská 2002 CZE Heřmanův Městec 36:46.0 14:07.6
75 9 / Z50 [2] Lenka Němcová 1967 CZE Rebels Pardubice 38:30.2 15:51.8
76 32 / Z18-34 [51] Kristýna Štěpánová 2000 CZE Přelouč 42:42.2 20:03.8
77 33 / Z18-34 [35] Šárka Hloušková 2004 CZE Choceň 01:39:22.8 01:16:44.4
78 36 / Z35-49 [503] Zuzana Dundová 1975 CZE 02:35:54.54 02:13:16.14
78 36 / Z35-49 [11] Jana Nemešová 1980 CZE Nemešice :)
DNF / Z35-49 [13] Alena Sviastyn 1974 CZE Dobrmanci