Barth Day
2018-05-19 Pardubice, dostihové závodiště
Velká pardubická 5km | celkem: 156 , men : 76, women: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Barth Day | N/A | 2018-05-19 16:58:22 | |
Barth Day po kategoriích | N/A | 2018-05-19 16:58:22 |
výsledková listina Velká pardubická 5km
start ~ 13:30:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 | okruh#2 | okruh#3 | okruh#4 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / M35-49 | [ 86 ] | Tomáš Mocek | 1979 | CZE | Pardubice | 17:55.2 | |||||||||
2 | 1 / M18-34 | [ 347 ] | David Janda | 1987 | CZE | SK Kola Víšek | 18:32.3 | 00:37.1 | ||||||||
3 | 2 / M35-49 | [ 565 ] | David Kubias | 1979 | CZE | 19:12.4 | 01:17.2 | |||||||||
4 | 2 / M18-34 | [ 95 ] | Václav Locker | 2003 | CZE | AC Pardubice | 20:12.5 | 02:17.3 | ||||||||
5 | 1 / M50 | [ 61 ] | Ivan Minchev | 1957 | CZE | Just | 20:25.7 | 02:30.5 | ||||||||
6 | 3 / M18-34 | [ 98 ] | Jakub Luštinec | 1985 | CZE | Lušťovi | 20:30.1 | 02:34.9 | ||||||||
6 | 3 / M18-34 | [ 99 ] | Petr Soukup | 1991 | CZE | Taťko do toho! | 20:30.1 | 02:34.9 | ||||||||
8 | 3 / M35-49 | [ 79 ] | Tomáš Weidlich | 1973 | CZE | USK Pardubice | 20:58.8 | 03:03.6 | ||||||||
9 | 5 / M18-34 | [ 114 ] | Lukáš Štěpánek | 1993 | CZE | Přepychy | 21:20.2 | 03:25.0 | ||||||||
10 | 6 / M18-34 | [ 545 ] | Maxim Mokrý | 2003 | CZE | PROfair | 21:41.5 | 03:46.3 | ||||||||
11 | 7 / M18-34 | [ 101 ] | Patrik Pekař | 1991 | CZE | Kamarádi | 21:48.7 | 03:53.5 | ||||||||
12 | 8 / M18-34 | [ 109 ] | Jan Tikal | 1987 | CZE | H a E | 21:53.6 | 03:58.4 | ||||||||
13 | 4 / M35-49 | [ 547 ] | Michal Voženílek | 1980 | CZE | 21:54.5 | 03:59.3 | |||||||||
14 | 5 / M35-49 | [ 576 ] | Martin šedivý | 1978 | CZE | 22:14.3 | 04:19.1 | |||||||||
15 | 6 / M35-49 | [ 529 ] | Jan Čtvrtečka | 1979 | CZE | Hradec Králové | 22:22.8 | 04:27.6 | ||||||||
16 | 9 / M18-34 | [ 94 ] | Radek Pouč | 1993 | CZE | Brno | 22:36.3 | 04:41.1 | ||||||||
17 | 1 / Z35-49 | [ 557 ] | Lenka Butorová | 1980 | CZE | Extra Brno | 22:38.4 | 04:43.2 | ||||||||
18 | 10 / M18-34 | [ 90 ] | Lubomír Podaný | 1986 | CZE | Pardubice | 23:02.8 | 05:07.6 | ||||||||
19 | 11 / M18-34 | [ 561 ] | Patrik pektor | 2005 | CZE | 23:19.9 | 05:24.7 | |||||||||
20 | 12 / M18-34 | [ 107 ] | František Musil | 2002 | CZE | Hoděšovice | 23:22.0 | 05:26.8 | ||||||||
21 | 7 / M35-49 | [ 73 ] | Radim Vamberský | 1980 | CZE | Hlinsko | 23:24.3 | 05:29.1 | ||||||||
22 | 1 / Z18-34 | [ 555 ] | Dana Schejbalová | 1992 | CZE | 23:27.9 | 05:32.7 | |||||||||
23 | 8 / M35-49 | [ 78 ] | Michal Pavlík | 1977 | CZE | Odolena Voda | 23:41.7 | 05:46.5 | ||||||||
24 | 9 / M35-49 | [ 562 ] | David setrmájek | 1975 | CZE | 69 | 23:54.1 | 05:58.9 | ||||||||
25 | 2 / M50 | [ 64 ] | Jiří Půhoný | 1966 | CZE | Pardubice | 24:01.6 | 06:06.4 | ||||||||
26 | 10 / M35-49 | [ 71 ] | Jiri Barta | 1977 | CZE | Krouna | 24:04.4 | 06:09.2 | ||||||||
27 | 2 / Z18-34 | [ 55 ] | Eliška Márová | 1985 | CZE | Srchmamma | 24:13.7 | 06:18.5 | ||||||||
28 | 1 / Z50 | [ 1 ] | Jindra Horáková | 1968 | CZE | Báječné ženy v běhu | 24:32.2 | 06:37.0 | ||||||||
29 | 13 / M18-34 | [ 105 ] | Vít Zavřel | 2003 | CZE | AC Pardubice | 24:35.4 | 06:40.2 | ||||||||
30 | 3 / Z18-34 | [ 57 ] | Veronika Pultarová | 2001 | CZE | Hradec Králové | 24:36.3 | 06:41.1 | ||||||||
31 | 14 / M18-34 | [ 93 ] | Vojtech Barta | 2001 | CZE | Krouna | 24:41.9 | 06:46.7 | ||||||||
32 | 11 / M35-49 | [ 80 ] | Tomáš Ráliš | 1973 | CZE | Staré Hradiště | 24:51.2 | 06:56.0 | ||||||||
33 | 12 / M35-49 | [ 70 ] | Martin Klouček | 1971 | CZE | Žatec | 25:03.2 | 07:08.0 | ||||||||
34 | 15 / M18-34 | [ 104 ] | Petr Jičínský | 1988 | CZE | Pardubice | 25:10.3 | 07:15.1 | ||||||||
35 | 16 / M18-34 | [ 498 ] | Tomáš Miletín | 1991 | CZE | 25:19.0 | 07:23.8 | |||||||||
36 | 2 / Z35-49 | [ 350 ] | Alena Pazderová | 1975 | CZE | Vysoké Mýto | 25:29.4 | 07:34.2 | ||||||||
37 | 3 / Z35-49 | [ 355 ] | Lenka Kopecká | 1980 | CZE | Liboměřice, okres Chrudim | 25:46.3 | 07:51.1 | ||||||||
38 | 4 / Z35-49 | [ 7 ] | Daniela Kvochová | 1973 | CZE | SKRIPT s.r.o. | 25:47.9 | 07:52.7 | ||||||||
39 | 4 / Z18-34 | [ 28 ] | Petra Karabinová | 1996 | CZE | Vyškov | 25:57.4 | 08:02.2 | ||||||||
40 | 17 / M18-34 | [ 102 ] | Petr Čerňanský | 1986 | CZE | Přelouč | 25:59.6 | 08:04.4 | ||||||||
41 | 18 / M18-34 | [ 96 ] | Luboš Minář | 1995 | CZE | Náchod | 25:59.8 | 08:04.6 | ||||||||
42 | 5 / Z35-49 | [ 25 ] | Monika Senohrábková | 1976 | CZE | Fitnessky BOOM TISK | 26:00.7 | 08:05.5 | ||||||||
43 | 19 / M18-34 | [ 573 ] | Filip Syrový | 1998 | CZE | Zvičinští mistři | 26:01.9 | 08:06.7 | ||||||||
44 | 20 / M18-34 | [ 502 ] | Vojtěch Dunda | 2004 | CZE | Vojta- Svítkov run | 26:06.5 | 08:11.3 | ||||||||
45 | 21 / M18-34 | [ 113 ] | Vojtěch Vodehnal | 1993 | CZE | Záměláci | 26:07.2 | 08:12.0 | ||||||||
46 | 5 / Z18-34 | [ 37 ] | Veronika Koďousová | 2002 | CZE | Záměl | 26:14.8 | 08:19.6 | ||||||||
47 | 22 / M18-34 | [ 195 ] | Ondřej Šindler | 1984 | CZE | BUGA Team | 26:19.9 | 08:24.7 | ||||||||
48 | 6 / Z18-34 | [ 41 ] | Martina Luštincová | 1988 | CZE | Luštovi | 26:20.3 | 08:25.1 | ||||||||
49 | 23 / M18-34 | [ 543 ] | Karel Fendrich | 2006 | CZE | Feda team | 26:30.9 | 08:35.7 | ||||||||
50 | 13 / M35-49 | [ 81 ] | Martin Málek | 1983 | CZE | Pardubice | 26:41.0 | 08:45.8 | ||||||||
51 | 2 / Z50 | [ 515 ] | Anna Stejskalová | 1960 | CZE | 26:42.3 | 08:47.1 | |||||||||
52 | 24 / M18-34 | [ 110 ] | Tomáš Sedláček | 1986 | CZE | Velký Vřešťov | 26:47.6 | 08:52.4 | ||||||||
53 | 14 / M35-49 | [ 504 ] | Pavel Franc | 1970 | CZE | 26:48.8 | 08:53.6 | |||||||||
54 | 6 / Z35-49 | [ 509 ] | Vendula Štayrová | 1974 | CZE | 26:52.1 | 08:56.9 | |||||||||
55 | 25 / M18-34 | [ 499 ] | David Půhoný | 1993 | CZE | 26:59.0 | 09:03.8 | |||||||||
56 | 7 / Z18-34 | [ 53 ] | Žaneta Čermáková | 1986 | CZE | Combo Strike | 27:00.6 | 09:05.4 | ||||||||
57 | 26 / M18-34 | [ 100 ] | Pavel Richter | 1990 | CZE | Mladeč | 27:01.1 | 09:05.9 | ||||||||
58 | 8 / Z18-34 | [ 54 ] | Kamila Čermáková | 1987 | CZE | Combo Strike | 27:13.2 | 09:18.0 | ||||||||
59 | 15 / M35-49 | [ 85 ] | Martin Čermák | 1978 | CZE | Combo Strike | 27:26.3 | 09:31.1 | ||||||||
60 | 27 / M18-34 | [ 558 ] | Jan Kvoch | 2001 | CZE | SKRIPT s.r.o. | 27:29.3 | 09:34.1 | ||||||||
61 | 16 / M35-49 | [ 74 ] | Petr Vlček | 1975 | CZE | LaPeinture | 27:29.6 | 09:34.4 | ||||||||
62 | 3 / M50 | [ 359 ] | Milan Červenka | 1967 | CZE | Pepek Námořník | 27:42.6 | 09:47.4 | ||||||||
63 | 17 / M35-49 | [ 83 ] | Pavel Gregor | 1980 | CZE | Pardubice | 27:59.8 | 10:04.6 | ||||||||
64 | 18 / M35-49 | [ 82 ] | Tomáš Topol | 1979 | CZE | Pardubice | 28:00.7 | 10:05.5 | ||||||||
65 | 4 / M50 | [ 65 ] | Tomáš Smolík | 1967 | CZE | Pardubice | 28:04.1 | 10:08.9 | ||||||||
66 | 7 / Z35-49 | [ 549 ] | Lucie Králová | 1982 | CZE | 28:04.7 | 10:09.5 | |||||||||
67 | 9 / Z18-34 | [ 48 ] | Ida Rálišová | 2006 | CZE | Staré Hradiště | 28:09.3 | 10:14.1 | ||||||||
68 | 8 / Z35-49 | [ 12 ] | Lubomíra Křivánková | 1979 | CZE | Gruna 144 | 28:09.7 | 10:14.5 | ||||||||
69 | 28 / M18-34 | [ 548 ] | Tomáš Žítek | 1987 | CZE | 28:11.9 | 10:16.7 | |||||||||
70 | 19 / M35-49 | [ 340 ] | Jan Jungwirth | 1983 | CZE | SVVAT | 28:13.2 | 10:18.0 | ||||||||
71 | 9 / Z35-49 | [ 571 ] | Lenka Jarolímová | 1983 | CZE | Srch Mamma | 28:16.9 | 10:21.7 | ||||||||
72 | 29 / M18-34 | [ 112 ] | Oliver Gotz | 2007 | CZE | 2BMOTO | 28:20.1 | 10:24.9 | ||||||||
73 | 20 / M35-49 | [ 87 ] | Jan Götz | 1969 | CZE | 2BMOTO | 28:33.4 | 10:38.2 | ||||||||
74 | 10 / Z18-34 | [ 60 ] | Tereza Nedbalová | 1992 | CZE | Fitnessky BOOM TISK | 28:41.1 | 10:45.9 | ||||||||
75 | 10 / Z35-49 | [ 16 ] | Simona Langrová | 1982 | CZE | šneci v akci | 28:45.0 | 10:49.8 | ||||||||
76 | 11 / Z35-49 | [ 564 ] | Zuzana Čermáková | 1981 | CZE | 28:45.2 | 10:50.0 | |||||||||
77 | 11 / Z18-34 | [ 59 ] | Anežka Nováková | 1990 | CZE | 28:58.2 | 11:03.0 | |||||||||
78 | 30 / M18-34 | [ 111 ] | Lukáš Moravec | 1988 | CZE | 29:01.9 | 11:06.7 | |||||||||
79 | 31 / M18-34 | [ 92 ] | Jakub Kmoníček | 1987 | CZE | BARTH | 29:05.8 | 11:10.6 | ||||||||
80 | 12 / Z35-49 | [ 345 ] | Leona Mrázková | 1982 | CZE | Ronov nad Doubravou | 29:07.6 | 11:12.4 | ||||||||
81 | 12 / Z18-34 | [ 33 ] | Jana Shejbalová | 1991 | CZE | RUN magazine team | 29:11.5 | 11:16.3 | ||||||||
82 | 13 / Z35-49 | [ 530 ] | Renáta Čtvrtečková | 1980 | CZE | Hradec Králové | 29:14.6 | 11:19.4 | ||||||||
83 | 14 / Z35-49 | [ 367 ] | Kristýna Mišáková | 1980 | CZE | Pardubice | 29:17.9 | 11:22.7 | ||||||||
84 | 3 / Z50 | [ 575 ] | Magdaléna cejpková | 1968 | CZE | 29:18.2 | 11:23.0 | |||||||||
85 | 4 / Z50 | [ 357 ] | Lea Götzová | 1968 | CZE | 2BMOTO | 29:19.3 | 11:24.1 | ||||||||
86 | 21 / M35-49 | [ 552 ] | Radek cibulka | 1971 | CZE | 29:20.1 | 11:24.9 | |||||||||
87 | 32 / M18-34 | [ 88 ] | Martin Dušek | 1992 | CZE | pen.tagram | 29:25.8 | 11:30.6 | ||||||||
88 | 15 / Z35-49 | [ 19 ] | Hana Trojanová | 1978 | CZE | Hradec Králové | 29:29.5 | 11:34.3 | ||||||||
89 | 16 / Z35-49 | [ 26 ] | Zuzana Mlatečková | 1980 | CZE | Ben | 29:44.6 | 11:49.4 | ||||||||
90 | 22 / M35-49 | [ 365 ] | Radek Mlateček | 1976 | CZE | Ben | 29:47.2 | 11:52.0 | ||||||||
91 | 13 / Z18-34 | [ 497 ] | Nela Šmídlová | 1993 | CZE | 29:49.4 | 11:54.2 | |||||||||
92 | 14 / Z18-34 | [ 46 ] | Lucie Zavřelová | 1993 | CZE | Kamarádi | 29:49.6 | 11:54.4 | ||||||||
93 | 5 / Z50 | [ 5 ] | Darina Karáskova | 1959 | CZE | Báječné ženy v běhu | 29:49.8 | 11:54.6 | ||||||||
94 | 15 / Z18-34 | [ 32 ] | Kateřina Kučerová | 1989 | CZE | Hradec Králové | 29:51.8 | 11:56.6 | ||||||||
95 | 23 / M35-49 | [ 69 ] | Jiří Běhal | 1981 | CZE | Pardubice | 29:52.2 | 11:57.0 | ||||||||
96 | 17 / Z35-49 | [ 23 ] | Gabriela Nováková | 1982 | CZE | Hradec Králové | 29:53.6 | 11:58.4 | ||||||||
97 | 16 / Z18-34 | [ 43 ] | Lenka Picková | 1987 | CZE | 29:55.2 | 12:00.0 | |||||||||
98 | 18 / Z35-49 | [ 22 ] | Petra Barakova | 1980 | CZE | Chroustovice | 30:01.9 | 12:06.7 | ||||||||
99 | 17 / Z18-34 | [ 572 ] | Lenka Vondrová | 1986 | CZE | Šneci v běhu | 30:13.6 | 12:18.4 | ||||||||
100 | 18 / Z18-34 | [ 45 ] | Eva Hrdá | 1985 | CZE | Pardubice | 30:17.0 | 12:21.8 | ||||||||
101 | 19 / Z18-34 | [ 27 ] | Tereza Hloušková | 1992 | CZE | pen.tagram | 30:25.4 | 12:30.2 | ||||||||
102 | 5 / M50 | [ 63 ] | Milan Dobeš | 1967 | CZE | Pardubice | 30:26.3 | 12:31.1 | ||||||||
103 | 6 / Z50 | [ 3 ] | Monika Dobešová | 1967 | CZE | Pardubice | 30:27.0 | 12:31.8 | ||||||||
104 | 19 / Z35-49 | [ 8 ] | Dana Sykorova | 1978 | CZE | Stare Mesto | 30:31.8 | 12:36.6 | ||||||||
105 | 20 / Z18-34 | [ 361 ] | Jana Tušlová | 1989 | CZE | Praha | 30:34.9 | 12:39.7 | ||||||||
106 | 33 / M18-34 | [ 505 ] | Petr Kolbaba | 1992 | CZE | 30:45.2 | 12:50.0 | |||||||||
107 | 20 / Z35-49 | [ 9 ] | Markéta Doleželová | 1973 | CZE | Olomouc | 31:20.4 | 13:25.2 | ||||||||
108 | 24 / M35-49 | [ 68 ] | Zdeněk Doležel | 1971 | CZE | Olomouc | 31:22.6 | 13:27.4 | ||||||||
109 | 21 / Z18-34 | [ 29 ] | Veronika Sirová | 1995 | CZE | Dvůr Králové nad Labem | 31:25.7 | 13:30.5 | ||||||||
110 | 25 / M35-49 | [ 75 ] | Pavel Langr | 1979 | CZE | šneci v akci | 31:26.8 | 13:31.6 | ||||||||
111 | 7 / Z50 | [ 6 ] | Marcela Tamchynová | 1962 | CZE | Máca teamba | 31:30.1 | 13:34.9 | ||||||||
112 | 21 / Z35-49 | [ 542 ] | Renata Fendrichová | 1980 | CZE | Feda Team | 31:54.8 | 13:59.6 | ||||||||
113 | 34 / M18-34 | [ 89 ] | Jan Šíp | 1984 | CZE | BKB Brno | 31:58.5 | 14:03.3 | ||||||||
114 | 8 / Z50 | [ 4 ] | Naďa Voldánová | 1963 | CZE | Praha | 32:07.9 | 14:12.7 | ||||||||
115 | 22 / Z35-49 | [ 18 ] | Marcela Smolíková | 1973 | CZE | Pardubice | 32:11.8 | 14:16.6 | ||||||||
116 | 22 / Z18-34 | [ 47 ] | Vanda Vošvrdová | 1987 | CZE | Neváhej a běž! | 32:28.8 | 14:33.6 | ||||||||
117 | 23 / Z35-49 | [ 14 ] | Dana Vlčková | 1982 | CZE | LaPeinture | 32:43.1 | 14:47.9 | ||||||||
118 | 23 / Z18-34 | [ 38 ] | Eliška Hrdá | 2006 | CZE | Bambulka | 32:54.1 | 14:58.9 | ||||||||
119 | 24 / Z35-49 | [ 20 ] | Andrea Hutlová | 1978 | CZE | Pardubice | 33:07.7 | 15:12.5 | ||||||||
120 | 26 / M35-49 | [ 67 ] | Karel Jungwirth | 1982 | CZE | Náchod | 33:12.4 | 15:17.2 | ||||||||
121 | 27 / M35-49 | [ 84 ] | Marian Kacerovský | 1972 | CZE | Hoděšovice | 33:23.9 | 15:28.7 | ||||||||
122 | 35 / M18-34 | [ 106 ] | Jan Musil | 2005 | CZE | Hoděšovice | 33:24.2 | 15:29.0 | ||||||||
123 | 25 / Z35-49 | [ 560 ] | Denisa Vondrová | 1979 | CZE | Rudník | 33:24.6 | 15:29.4 | ||||||||
124 | 24 / Z18-34 | [ 531 ] | Iva Szekérová | 1987 | CZE | 33:28.3 | 15:33.1 | |||||||||
125 | 26 / Z35-49 | [ 21 ] | Pavlína Valentová | 1978 | CZE | Pardubice | 33:43.6 | 15:48.4 | ||||||||
126 | 27 / Z35-49 | [ 511 ] | Marketa Vinklerová | 1975 | CZE | 33:49.7 | 15:54.5 | |||||||||
127 | 28 / Z35-49 | [ 507 ] | Marta Holická | 1975 | CZE | 33:49.9 | 15:54.7 | |||||||||
128 | 29 / Z35-49 | [ 17 ] | Michaela Hainišová | 1979 | CZE | Trutnov | 34:08.2 | 16:13.0 | ||||||||
129 | 36 / M18-34 | [ 97 ] | Adam Zavadil | 2005 | CZE | Sportovní tým | 34:18.3 | 16:23.1 | ||||||||
130 | 28 / M35-49 | [ 342 ] | Josef Petera | 1982 | CZE | Peterovci | 34:20.1 | 16:24.9 | ||||||||
131 | 25 / Z18-34 | [ 358 ] | Michaela Morongová | 1995 | CZE | Záměláci | 34:21.0 | 16:25.8 | ||||||||
132 | 37 / M18-34 | [ 108 ] | Karel Mašek | 1996 | CZE | Pardubice | 34:25.5 | 16:30.3 | ||||||||
133 | 26 / Z18-34 | [ 42 ] | Martina Neumanová | 2001 | CZE | Nasavrky | 34:36.3 | 16:41.1 | ||||||||
134 | 30 / Z35-49 | [ 15 ] | Marcela Kumpanová | 1979 | CZE | Sezemice | 34:39.6 | 16:44.4 | ||||||||
135 | 27 / Z18-34 | [ 230 ] | Eva Tuzová | 1990 | CZE | 34:58.1 | 17:02.9 | |||||||||
136 | 38 / M18-34 | [ 91 ] | Michal Kratochvíl | 2004 | CZE | Kraťáci | 35:20.0 | 17:24.8 | ||||||||
137 | 28 / Z18-34 | [ 40 ] | Havelková Václava | 1991 | CZE | Malešov | 35:43.3 | 17:48.1 | ||||||||
138 | 29 / M35-49 | [ 77 ] | David Nosek | 1978 | CZE | Praha | 35:55.1 | 17:59.9 | ||||||||
139 | 31 / Z35-49 | [ 574 ] | Lucie Nosková | 1981 | CZE | Praha | 36:03.3 | 18:08.1 | ||||||||
140 | 32 / Z35-49 | [ 488 ] | Martina Sedláčková | 1974 | CZE | 36:10.4 | 18:15.2 | |||||||||
141 | 33 / Z35-49 | [ 10 ] | Monika Stierandová | 1980 | CZE | Šneci v běhu | 36:22.6 | 18:27.4 | ||||||||
142 | 34 / Z35-49 | [ 353 ] | Jana Šlingrová | 1983 | CZE | SrchMamma | 36:27.5 | 18:32.3 | ||||||||
143 | 35 / Z35-49 | [ 24 ] | Romana Cidlinská | 1980 | CZE | SrchMamma | 36:34.1 | 18:38.9 | ||||||||
144 | 29 / Z18-34 | [ 52 ] | Terezie Grigarová | 1992 | CZE | Pardubice | 36:38.1 | 18:42.9 | ||||||||
144 | 29 / Z18-34 | [ 58 ] | Dominika Korejtková | 1991 | CZE | Pardubice | 36:38.1 | 18:42.9 | ||||||||
146 | 31 / Z18-34 | [ 44 ] | Kristýna Heřmanská | 2002 | CZE | Heřmanův Městec | 36:46.0 | 18:50.8 | ||||||||
147 | 6 / M50 | [ 66 ] | Josef Kratina | 1954 | CZE | BKJK Jablonec nad Nisou | 37:00.1 | 19:04.9 | ||||||||
148 | 39 / M18-34 | [ 487 ] | Jiří Němec | 1990 | CZE | Rebels Pardubice | 38:29.0 | 20:33.8 | ||||||||
149 | 9 / Z50 | [ 2 ] | Lenka Němcová | 1967 | CZE | Rebels Pardubice | 38:30.2 | 20:35.0 | ||||||||
150 | 32 / Z18-34 | [ 51 ] | Kristýna Štěpánová | 2000 | CZE | Přelouč | 42:42.2 | 24:47.0 | ||||||||
151 | 7 / M50 | [ 62 ] | Jaroslav Kovář | 1962 | CZE | Horní Jelení | 01:12:17.7 | 54:22.5 | ||||||||
152 | 33 / Z18-34 | [ 35 ] | Šárka Hloušková | 2004 | CZE | Choceň | 01:39:22.8 | 01:21:27.6 | ||||||||
153 | 36 / Z35-49 | [ 503 ] | Zuzana Dundová | 1975 | CZE | 02:35:54.5 | 02:17:59.3 | |||||||||
{154} | 37 / Z35-49 | [ 11 ] | Jana Nemešová | 1980 | CZE | Nemešice :) | ||||||||||
DNF | / Z35-49 | [ 13 ] | Alena Sviastyn | 1974 | CZE | Dobrmanci | ||||||||||
DNF | / M35-49 | [ 72 ] | Felix Sviastyn | 1973 | CZE | Dobrmancir |