61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

2018-10-20 Hronov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 563, men : 395, women: 168, MA: 147, MB: 110, MC: 92, MD: 31, ME: 8, MF: 7, ZA: 71, ZB: 59, ZC: 26, ZD: 12 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 10:59:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MC [552] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:26.6
2 2 / MC [3] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 34:12.6 00:46.0
3 3 / MC [575] Miroslav Vítek 1972 CZE Ustí nad Orlicí 34:39.2 01:12.6
4 4 / MC [125] Luboš Herel 1971 CZE Lesk Kolín 34:44.0 01:17.4
5 5 / MC [498] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:06.0 02:39.4
6 6 / MC [63] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:17.6 02:51.0
7 7 / MC [148] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 36:38.2 03:11.6
8 8 / MC [98] František Fajfr 1972 CZE Vencl servis Žamberk 36:51.9 03:25.3
9 9 / MC [105] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:32.6 04:06.0
10 10 / MC [145] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:56.3 04:29.7
11 11 / MC [420] Dušan Čížek 1971 CZE BAK SEAL 6 Team 38:46.5 05:19.9
12 12 / MC [170] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 38:48.2 05:21.6
13 13 / MC [300] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 38:55.9 05:29.3
14 14 / MC [39] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:15.1 05:48.5
15 15 / MC [359] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 39:24.5 05:57.9
16 16 / MC [111] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 39:29.4 06:02.8
17 17 / MC [604] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 39:40.0 06:13.4
18 18 / MC [559] Jirka Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 40:46.0 07:19.4
19 19 / MC [361] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:07.1 07:40.5
20 20 / MC [443] Petr Kolář 1973 CZE Trutnov 41:21.3 07:54.7
21 21 / MC [114] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 41:25.3 07:58.7
22 22 / MC [439] Tomáš Strnad 1972 CZE Pivní Fond 41:39.5 08:12.9
23 23 / MC [97] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:53.6 09:27.0
24 24 / MC [243] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:58.6 09:32.0
25 25 / MC [178] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:09.8 09:43.2
26 26 / MC [261] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:23.8 09:57.2
27 27 / MC [330] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:22.6 10:56.0
28 28 / MC [458] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 44:28.8 11:02.2
29 29 / MC [444] luděk tuček 1972 CZE Bohemians 1905 44:31.0 11:04.4
30 30 / MC [254] Radovan Pražák 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 45:12.1 11:45.5
31 31 / MC [478] Martin Baláš 1973 CZE Dolní Radechová 45:17.1 11:50.5
32 32 / MC [370] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 45:30.3 12:03.7
33 33 / MC [218] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 45:37.1 12:10.5
34 34 / MC [469] Pavel Hoffman 1967 CZE hoffíci 45:46.3 12:19.7
35 35 / MC [440] Marek Strnad 1972 CZE Pivní Fond 45:58.2 12:31.6
36 36 / MC [508] Slawomir Duchacz 1972 POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 46:10.1 12:43.5
37 37 / MC [194] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 46:17.9 12:51.3
38 38 / MC [314] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 46:18.2 12:51.6
39 39 / MC [425] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 46:21.0 12:54.4
40 40 / MC [328] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:41.6 13:15.0
41 41 / MC [44] PETR MILFAIT 1971 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 46:49.1 13:22.5
42 42 / MC [584] ondřej němec 1973 CZE HO Bivak Ostrava 46:59.4 13:32.8
43 43 / MC [166] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 47:19.3 13:52.7
44 44 / MC [603] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 48:01.6 14:35.0
45 45 / MC [523] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 48:32.6 15:06.0
46 46 / MC [287] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 48:43.0 15:16.4
47 47 / MC [332] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 48:46.1 15:19.5
48 48 / MC [545] Dušan Waldecker 1972 CZE Hronov 48:50.6 15:24.0
49 49 / MC [441] David bubák 1973 CZE Červený Kostelec 48:56.4 15:29.8
50 50 / MC [246] Jan Peluňka 1973 CZE Praha 10 48:56.9 15:30.3
51 51 / MC [100] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 48:59.8 15:33.2
52 52 / MC [247] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:04.2 15:37.6
53 53 / MC [71] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:11.7 15:45.1
54 54 / MC [438] David Šolín 1973 CZE Pivní Fond 49:12.0 15:45.4
55 55 / MC [394] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 49:18.0 15:51.4
56 56 / MC [437] jan Poláček 1968 CZE Náchod 49:54.5 16:27.9
57 57 / MC [422] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 50:05.6 16:39.0
58 58 / MC [50] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 50:21.4 16:54.8
59 59 / MC [572] Jiří Míl 1966 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 50:24.0 16:57.4
60 60 / MC [51] Pavel Smrček 1973 CZE Oblici 50:28.3 17:01.7
61 61 / MC [446] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 50:30.0 17:03.4
62 62 / MC [544] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 50:39.1 17:12.5
63 63 / MC [299] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 50:45.4 17:18.8
64 64 / MC [93] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 50:55.0 17:28.4
65 65 / MC [431] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 51:20.0 17:53.4
66 66 / MC [480] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 51:20.5 17:53.9
67 67 / MC [535] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 51:30.8 18:04.2
68 68 / MC [397] Milan Zelman 1970 CZE TJ Sokol Starkoč 51:34.2 18:07.6
69 69 / MC [158] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 51:35.3 18:08.7
69 69 / MC [244] Martin Pabl 1971 CZE Kostelec nad Orlici 51:35.3 18:08.7
71 71 / MC [291] Milan Soukup 1964 CZE TJ Znojmo 51:39.4 18:12.8
72 72 / MC [226] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 51:46.3 18:19.7
73 73 / MC [22] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 51:48.6 18:22.0
74 74 / MC [65] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 51:56.4 18:29.8
75 75 / MC [549] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Hronov 52:44.4 19:17.8
76 76 / MC [390] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 52:57.5 19:30.9
77 77 / MC [424] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 52:57.6 19:31.0
78 78 / MC [579] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 53:07.4 19:40.8
79 79 / MC [257] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:07.9 19:41.3
80 80 / MC [273] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 53:43.9 20:17.3
81 81 / MC [428] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 54:43.3 21:16.7
82 82 / MC [528] Jiří Beneš 1968 CZE Náchod 54:52.9 21:26.3
83 83 / MC [392] Erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 55:27.1 22:00.5
84 84 / MC [376] Michal Lembej 1973 CZE Wikov 56:39.3 23:12.7
85 85 / MC [220] David McClurkin 1964 CZE Hozený tyčky 57:43.8 24:17.2
86 86 / MC [387] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 58:58.7 25:32.1
87 87 / MC [505] Radoš Hofman 1971 CZE Pivní Fond 59:17.7 25:51.1
88 88 / MC [76] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v Podkrkonoší 59:33.1 26:06.5
89 89 / MC [490] Ladislav Čihák 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:47.8 30:21.2
90 90 / MC [488] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 01:06:38.0 33:11.4
91 91 / MC [110] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 01:10:00.6 36:34.0
DNX / MC [87] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK