61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

2018-10-20 Hronov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 563, men : 395, women: 168, MA: 147, MB: 110, MC: 92, MD: 31, ME: 8, MF: 7, ZA: 71, ZB: 59, ZC: 26, ZD: 12 [html] [pdf]

result list hlavní závod

start ~ 10:59:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:09.6
2 1 / MB [5] Pavel Kubričan 1983 CZE SAUCONY 31:18.5 00:08.9
3 2 / MA [557] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 31:20.2 00:10.6
4 3 / MA [602] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:40.2 00:30.6
5 2 / MB [409] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 31:57.9 00:48.3
6 4 / MA [4] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 32:05.1 00:55.5
7 5 / MA [335] Jan Vetchý 1985 CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 32:42.0 01:32.4
8 6 / MA [250] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 32:51.0 01:41.4
9 1 / MC [552] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:26.6 02:17.0
10 7 / MA [308] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 33:36.3 02:26.7
11 8 / MA [606] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 33:38.5 02:28.9
12 9 / MA [201] Jiří Leplt 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 34:04.2 02:54.6
13 2 / MC [3] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 34:12.6 03:03.0
14 3 / MB [196] Daniel Kučera 1982 CZE Jihlava 34:26.1 03:16.5
15 10 / MA [349] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 34:33.6 03:24.0
16 3 / MC [575] Miroslav Vítek 1972 CZE Ustí nad Orlicí 34:39.2 03:29.6
17 4 / MC [125] Luboš Herel 1971 CZE Lesk Kolín 34:44.0 03:34.4
18 4 / MB [251] Dušan Podroužek 1974 CZE AC Slovan Liberec 34:44.3 03:34.7
19 11 / MA [529] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 34:51.9 03:42.3
20 12 / MA [391] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:54.8 03:45.2
21 13 / MA [542] Martin Křivda 1995 CZE K.O.B. Choceň 35:21.2 04:11.6
22 5 / MB [231] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:26.6 04:17.0
23 14 / MA [91] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 35:29.3 04:19.7
24 6 / MB [123] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 35:34.9 04:25.3
25 7 / MB [553] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:41.0 04:31.4
26 15 / MA [33] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:04.3 04:54.7
27 5 / MC [498] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:06.0 04:56.4
28 6 / MC [63] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:17.6 05:08.0
29 8 / MB [565] Jan Šimák 1983 CZE Hradec králové 36:31.8 05:22.2
30 7 / MC [148] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 36:38.2 05:28.6
31 9 / MB [366] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 36:39.5 05:29.9
32 8 / MC [98] František Fajfr 1972 CZE Vencl servis Žamberk 36:51.9 05:42.3
33 1 / MD [295] Aleš Stránský 1960 CZE ISCAREX Česká Třebová 36:53.6 05:44.0
34 10 / MB [551] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 37:30.0 06:20.4
35 9 / MC [105] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:32.6 06:23.0
36 16 / MA [268] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 37:36.9 06:27.3
37 17 / MA [155] Daniel Ježek 2001 CZE Náchod 37:53.4 06:43.8
38 18 / MA [403] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 37:54.7 06:45.1
39 10 / MC [145] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:56.3 06:46.7
40 19 / MA [47] Radek Petr 1985 CZE Králíky 38:04.6 06:55.0
41 20 / MA [141] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 38:12.4 07:02.8
42 21 / MA [248] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 38:15.7 07:06.1
43 22 / MA [595] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:16.1 07:06.5
44 23 / MA [560] Vojtěch Jon 1999 CZE Bike Stars Vrchlabí 38:18.0 07:08.4
45 2 / MD [415] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 38:23.2 07:13.6
46 11 / MB [586] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 38:25.0 07:15.4
47 24 / MA [234] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 38:26.8 07:17.2
48 25 / MA [447] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:28.5 07:18.9
49 12 / MB [74] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:28.7 07:19.1
50 26 / MA [326] Martin Váňa 1984 CZE Záholice SK 38:30.1 07:20.5
51 13 / MB [88] Petr Dlouhý 1976 CZE TJ Nové Město na Moravě 38:38.1 07:28.5
52 3 / MD [96] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:38.3 07:28.7
52 14 / MB [221] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 38:38.3 07:28.7
54 27 / MA [113] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:40.6 07:31.0
55 11 / MC [420] Dušan Čížek 1971 CZE BAK SEAL 6 Team 38:46.5 07:36.9
56 12 / MC [170] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 38:48.2 07:38.6
57 15 / MB [589] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 38:48.8 07:39.2
58 28 / MA [240] Jan Novotný 1986 CZE AK Lomnice nad Popelkou 38:50.8 07:41.2
59 29 / MA [117] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 38:53.2 07:43.6
60 16 / MB [414] David Štefl 1980 CZE AC Gomango Högner 38:55.1 07:45.5
61 13 / MC [300] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 38:55.9 07:46.3
62 17 / MB [484] Tomáš Burdych 1982 CZE Easygorun 39:14.8 08:05.2
63 14 / MC [39] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:15.1 08:05.5
64 30 / MA [151] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 39:20.7 08:11.1
65 31 / MA [256] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek Levyt 39:21.3 08:11.7
66 15 / MC [359] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 39:24.5 08:14.9
67 16 / MC [111] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 39:29.4 08:19.8
68 18 / MB [115] Jan Habr 1978 CZE Jesenice 39:29.5 08:19.9
69 19 / MB [368] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:39.0 08:29.4
70 32 / MA [587] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 39:39.9 08:30.3
71 17 / MC [604] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 39:40.0 08:30.4
72 20 / MB [249] Martin Pištora 1977 CZE Nové Město nad Metují 39:41.6 08:32.0
73 33 / MA [395] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:47.7 08:38.1
74 21 / MB [473] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 39:49.5 08:39.9
75 4 / MD [495] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 39:56.9 08:47.3
76 22 / MB [133] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:06.2 08:56.6
77 34 / MA [574] David Janouch 2000 CZE SK NMMET 40:09.2 08:59.6
78 35 / MA [375] luboš bareš 1989 CZE Wikov 40:16.6 09:07.0
79 5 / MD [222] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec nad Nisou 40:18.1 09:08.5
80 36 / MA [28] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 40:26.7 09:17.1
81 37 / MA [470] David Hoffman 2002 CZE hoffíci 40:34.7 09:25.1
82 23 / MB [406] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:43.1 09:33.5
83 24 / MB [104] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 40:45.1 09:35.5
84 18 / MC [559] Jirka Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 40:46.0 09:36.4
85 25 / MB [601] Milan Žabokrtský 1974 CZE Chloumek 40:47.3 09:37.7
86 26 / MB [173] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 40:52.8 09:43.2
87 27 / MB [598] Petr Veselý 1982 CZE OlfinCar Trutnov 40:55.2 09:45.6
88 28 / MB [399] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 40:57.3 09:47.7
89 19 / MC [361] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:07.1 09:57.5
90 20 / MC [443] Petr Kolář 1973 CZE Trutnov 41:21.3 10:11.7
91 21 / MC [114] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 41:25.3 10:15.7
92 29 / MB [245] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 41:26.5 10:16.9
93 30 / MB [450] Lukáš Hubka 1981 CZE DOLDYSPORT.CZ 41:32.8 10:23.2
94 31 / MB [471] Jan Čapek 1982 CZE Astratex 41:37.3 10:27.7
95 38 / MA [21] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 41:37.8 10:28.2
96 22 / MC [439] Tomáš Strnad 1972 CZE Pivní Fond 41:39.5 10:29.9
97 6 / MD [568] Luboš Doležal 1954 CZE CYKLOTONY 41:47.7 10:38.1
98 32 / MB [101] Martin Fidler 1981 CZE Elektro Viola s.r.o 41:50.8 10:41.2
99 39 / MA [80] Martin Čech 1987 CZE ZKO Hronov 41:58.9 10:49.3
100 40 / MA [527] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 42:00.5 10:50.9
101 41 / MA [492] Petr Hornych 1987 CZE Choré krávy 42:16.9 11:07.3
102 1 / MF [555] František krátký 1943 CZE králíky 42:24.6 11:15.0
103 33 / MB [130] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 42:27.4 11:17.8
104 42 / MA [353] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 42:30.0 11:20.4
105 34 / MB [199] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:30.8 11:21.2
106 35 / MB [112] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 42:33.8 11:24.2
107 43 / MA [259] David Ptáček 1988 CZE Lipí 42:37.4 11:27.8
108 44 / MA [42] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:37.7 11:28.1
109 36 / MB [369] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 42:38.8 11:29.2
110 37 / MB [161] Jan Kalvoda 1977 CZE Praha 1 42:40.8 11:31.2
111 45 / MA [419] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 42:42.8 11:33.2
112 46 / MA [25] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 42:45.3 11:35.7
113 7 / MD [511] Roman Krzysztof 1959 POL Opal Kudowa 42:46.9 11:37.3
114 47 / MA [393] Jakub Zítko 1995 CZE náchod 42:50.4 11:40.8
115 23 / MC [97] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:53.6 11:44.0
116 8 / MD [106] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:54.6 11:45.0
117 48 / MA [427] Kamil Hofman 1996 CZE Náchod 42:54.9 11:45.3
118 38 / MB [156] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 42:55.1 11:45.5
119 24 / MC [243] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:58.6 11:49.0
120 49 / MA [461] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:02.0 11:52.4
121 39 / MB [372] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikov 43:03.2 11:53.6
122 50 / MA [160] Pavel Kalina 1986 CZE Třemošnice 43:07.2 11:57.6
123 25 / MC [178] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:09.8 12:00.2
124 9 / MD [309] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 43:18.4 12:08.8
125 51 / MA [593] Martin Müller 1993 CZE Náchod 43:19.8 12:10.2
126 26 / MC [261] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:23.8 12:14.2
127 52 / MA [525] Jakub Jiráský 1990 CZE Náchod 43:28.5 12:18.9
128 53 / MA [373] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 43:29.4 12:19.8
129 1 / ME [510] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 43:33.6 12:24.0
130 54 / MA [509] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 43:34.1 12:24.5
131 10 / MD [228] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 43:34.6 12:25.0
132 40 / MB [217] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 43:38.7 12:29.1
133 41 / MB [191] štěpán kubeček 1976 CZE SOS Mamuti z Lipovky 43:39.3 12:29.7
134 42 / MB [263] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:41.4 12:31.8
135 55 / MA [67] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 43:46.3 12:36.7
136 43 / MB [400] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 43:48.0 12:38.4
137 56 / MA [285] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 43:49.9 12:40.3
138 11 / MD [202] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:50.9 12:41.3
139 12 / MD [188] Jaromír Křováček 1960 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 43:51.5 12:41.9
140 44 / MB [580] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 43:55.1 12:45.5
141 45 / MB [203] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 43:58.1 12:48.5
142 46 / MB [34] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 44:05.0 12:55.4
143 57 / MA [383] Adam Bernard 2000 CZE Bezděkov nad Metují 44:05.2 12:55.6
144 58 / MA [515] Marek Tylš 1988 CZE Babí 44:05.6 12:56.0
145 59 / MA [329] Ondřej Vašátko 1996 CZE Náchod 44:09.7 13:00.1
146 47 / MB [445] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 44:12.1 13:02.5
147 48 / MB [321] Marcel Turek 1982 CZE Musher Club Český ráj 44:18.7 13:09.1
148 49 / MB [60] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 44:19.5 13:09.9
149 27 / MC [330] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:22.6 13:13.0
150 60 / MA [358] petr ševců 1989 CZE Wikov 44:23.1 13:13.5
151 61 / MA [486] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 44:26.1 13:16.5
152 50 / MB [538] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 44:27.3 13:17.7
153 28 / MC [458] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 44:28.8 13:19.2
154 51 / MB [367] Vilém Roško 1981 CZE Wikov 44:29.6 13:20.0
155 29 / MC [444] luděk tuček 1972 CZE Bohemians 1905 44:31.0 13:21.4
156 62 / MA [336] Martin Vítek 1992 CZE Ž3 Sport 44:31.8 13:22.2
157 52 / MB [83] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 44:32.9 13:23.3
157 63 / MA [284] Jan Sedláček 2004 CZE SK Plhov Náchod 44:32.9 13:23.3
159 53 / MB [253] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 44:40.2 13:30.6
160 64 / MA [334] Michal Věříš 1986 CZE Krakovany 44:48.7 13:39.1
161 65 / MA [342] Filip Vojtas 2000 CZE Náchod 44:49.9 13:40.3
162 66 / MA [46] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 44:50.1 13:40.5
163 67 / MA [405] Kryštof Jahelka 2005 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 44:51.4 13:41.8
164 68 / MA [347] Martin Závojko 1987 CZE Náchod 44:59.1 13:49.5
165 69 / MA [465] Aleš kubeček 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 45:04.0 13:54.4
166 70 / MA [402] Petr Lemfeld 2000 CZE Dítětým 45:06.3 13:56.7
167 13 / MD [411] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 45:08.3 13:58.7
168 30 / MC [254] Radovan Pražák 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 45:12.1 14:02.5
169 31 / MC [478] Martin Baláš 1973 CZE Dolní Radechová 45:17.1 14:07.5
170 54 / MB [289] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:18.5 14:08.9
171 2 / ME [109] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 45:19.1 14:09.5
172 71 / MA [421] Otakar Pšenička 1992 CZE SK Zlíč 45:20.4 14:10.8
173 72 / MA [189] Petr Kubeček 1993 CZE ProBro 45:21.4 14:11.8
174 55 / MB [583] aleš junek 1974 CZE hořice 45:21.6 14:12.0
175 56 / MB [501] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 45:30.2 14:20.6
176 32 / MC [370] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 45:30.3 14:20.7
177 14 / MD [150] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 45:33.8 14:24.2
178 33 / MC [218] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 45:37.1 14:27.5
179 57 / MB [499] Martin Matuška 1980 CZE run4run 45:38.0 14:28.4
180 58 / MB [479] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 45:38.3 14:28.7
181 59 / MB [131] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:42.1 14:32.5
182 34 / MC [469] Pavel Hoffman 1967 CZE hoffíci 45:46.3 14:36.7
183 73 / MA [503] Josef Hofman 2003 CZE Pivní Fond (nealko) 45:50.2 14:40.6
184 74 / MA [271] Slávek Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 45:53.2 14:43.6
185 35 / MC [440] Marek Strnad 1972 CZE Pivní Fond 45:58.2 14:48.6
186 60 / MB [55] Miroslav Vit 1977 CZE Praha 8 46:02.8 14:53.2
187 75 / MA [331] Ivan Vávra 1989 CZE Náchod 46:03.5 14:53.9
188 61 / MB [216] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 46:04.2 14:54.6
189 62 / MB [325] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:05.5 14:55.9
190 36 / MC [508] Slawomir Duchacz 1972 POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 46:10.1 15:00.5
191 76 / MA [190] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 46:13.4 15:03.8
192 77 / MA [272] Tomáš Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 46:16.2 15:06.6
193 37 / MC [194] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 46:17.9 15:08.3
194 38 / MC [314] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 46:18.2 15:08.6
195 78 / MA [317] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 46:18.6 15:09.0
196 63 / MB [578] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 46:19.4 15:09.8
197 39 / MC [425] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 46:21.0 15:11.4
198 15 / MD [477] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 46:31.9 15:22.3
199 79 / MA [524] Václav Výborný 1990 CZE Náchod 46:33.6 15:24.0
200 64 / MB [266] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 46:34.1 15:24.5
201 40 / MC [328] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:41.6 15:32.0
202 65 / MB [242] Martin Ondráček 1976 CZE Havířov 46:42.3 15:32.7
203 41 / MC [44] PETR MILFAIT 1971 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 46:49.1 15:39.5
204 80 / MA [404] Adam Jahelka 2003 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 46:54.0 15:44.4
205 81 / MA [436] Martin Kováčik 1997 CZE Náchod 46:56.7 15:47.1
206 42 / MC [584] ondřej němec 1973 CZE HO Bivak Ostrava 46:59.4 15:49.8
207 66 / MB [494] Jiří Svoboda 1981 CZE Náchod 47:02.7 15:53.1
208 82 / MA [530] David Holub 1997 CZE MSK 47:08.2 15:58.6
209 83 / MA [354] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 47:09.2 15:59.6
210 84 / MA [341] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 47:13.2 16:03.6
211 85 / MA [532] Michal Pinkava 1988 CZE Ž3 Sport 47:13.8 16:04.2
212 86 / MA [476] Lukáš Koděra 1994 CZE Praha 47:17.2 16:07.6
213 43 / MC [166] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 47:19.3 16:09.7
214 67 / MB [89] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:19.4 16:09.8
215 87 / MA [448] Jan zetek 2002 CZE Náchod 47:39.1 16:29.5
216 68 / MB [48] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 47:39.2 16:29.6
217 88 / MA [82] Michal Čepelka 1999 CZE Vršovka Firesport 47:42.0 16:32.4
218 69 / MB [147] Martin Jalovičár 1980 CZE Svinišťany 47:47.8 16:38.2
219 70 / MB [316] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 47:48.8 16:39.2
220 89 / MA [389] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 47:53.2 16:43.6
221 90 / MA [175] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska Family Team 47:58.2 16:48.6
222 44 / MC [603] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 48:01.6 16:52.0
223 71 / MB [539] Jaroslav Malý 1975 CZE Praha 48:03.2 16:53.6
224 91 / MA [307] Michal Škoda 1993 CZE Náchod 48:04.4 16:54.8
225 92 / MA [472] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 48:07.7 16:58.1
226 93 / MA [227] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 48:09.9 17:00.3
227 94 / MA [556] Martin Magnusek 1987 CZE SK Smrčina 48:12.5 17:02.9
228 95 / MA [467] petr hejčl 2003 CZE sk nové město nad metují 48:13.4 17:03.8
229 72 / MB [339] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 48:18.5 17:08.9
230 73 / MB [26] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:19.9 17:10.3
231 74 / MB [567] jakub mertlík 1981 CZE občerstvení na špalkách 48:24.2 17:14.6
232 75 / MB [345] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Moravská Třebová 48:25.9 17:16.3
233 76 / MB [522] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 48:27.0 17:17.4
234 45 / MC [523] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 48:32.6 17:23.0
235 96 / MA [536] David Mach 1994 CZE Velké Poříčí 549 32 48:34.6 17:25.0
236 77 / MB [277] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 48:42.9 17:33.3
237 46 / MC [287] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 48:43.0 17:33.4
238 47 / MC [332] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 48:46.1 17:36.5
239 97 / MA [520] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 48:48.4 17:38.8
240 98 / MA [286] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 48:49.6 17:40.0
240 98 / MA [456] Martin Kejdana 1986 CZE Hello Kitty Team 48:49.6 17:40.0
242 48 / MC [545] Dušan Waldecker 1972 CZE Hronov 48:50.6 17:41.0
243 100 / MA [179] Václav Košťál 1994 CZE Hořice 48:54.8 17:45.2
244 101 / MA [483] Dominik Kalužný 2003 CZE Náchod 48:55.7 17:46.1
245 49 / MC [441] David bubák 1973 CZE Červený Kostelec 48:56.4 17:46.8
246 50 / MC [246] Jan Peluňka 1973 CZE Praha 10 48:56.9 17:47.3
247 51 / MC [100] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 48:59.8 17:50.2
248 78 / MB [344] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:01.7 17:52.1
249 102 / MA [363] Lukáš Šrámek 1990 CZE Wikov 49:03.6 17:54.0
250 52 / MC [247] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:04.2 17:54.6
251 103 / MA [594] michal Müller 1988 CZE náchod 49:05.1 17:55.5
252 16 / MD [64] Zdeněk Bílý 1959 CZE Hvězda Pardubice 49:08.1 17:58.5
253 104 / MA [230] Michal Miskay 1984 SVK Spartan Celakovice 49:10.1 18:00.5
254 53 / MC [71] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:11.7 18:02.1
255 54 / MC [438] David Šolín 1973 CZE Pivní Fond 49:12.0 18:02.4
256 55 / MC [394] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 49:18.0 18:08.4
257 105 / MA [241] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:19.1 18:09.5
258 79 / MB [269] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 49:31.8 18:22.2
259 17 / MD [468] Jaroslav Hitschfel 1954 CZE 0 49:34.8 18:25.2
260 80 / MB [547] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:44.3 18:34.7
261 18 / MD [398] Vladimír Kapucián 1963 CZE TJ Sokol Starkoč 49:46.4 18:36.8
262 81 / MB [449] Jan Harazin 1975 CZE Amálka 49:48.5 18:38.9
263 82 / MB [340] Vlastimil Voborník 1982 CZE Hradec Králové 49:53.4 18:43.8
264 56 / MC [437] jan Poláček 1968 CZE Náchod 49:54.5 18:44.9
265 106 / MA [274] Martin Rut 2003 CZE Z3 Sport 49:57.2 18:47.6
266 107 / MA [599] Jan Zelenka 1984 CZE Avenier Financial Group Trutnov 50:00.1 18:50.5
267 83 / MB [235] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 50:04.7 18:55.1
268 57 / MC [422] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 50:05.6 18:56.0
269 108 / MA [576] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 50:05.8 18:56.2
270 84 / MB [507] Jiří Beneš 1980 CZE Maratonclub Odolov 50:14.8 19:05.2
271 109 / MA [543] Petr lochman 1990 CZE KOmbajn Dražec 50:17.8 19:08.2
272 58 / MC [50] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 50:21.4 19:11.8
273 110 / MA [236] Štěpán Navrátil 2006 CZE SKI Police nad Metují 50:23.3 19:13.7
274 59 / MC [572] Jiří Míl 1966 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 50:24.0 19:14.4
275 3 / ME [401] Miloš Bednář 1952 CZE Vegetarian Club 50:25.1 19:15.5
276 60 / MC [51] Pavel Smrček 1973 CZE Oblici 50:28.3 19:18.7
277 111 / MA [526] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:29.1 19:19.5
278 112 / MA [582] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:29.5 19:19.9
279 61 / MC [446] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 50:30.0 19:20.4
280 113 / MA [374] Michal Gult 1985 CZE Wikov 50:38.4 19:28.8
281 62 / MC [544] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 50:39.1 19:29.5
282 85 / MB [412] Pavel Sodomka 1975 CZE inSTAVex 50:44.4 19:34.8
283 63 / MC [299] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 50:45.4 19:35.8
283 114 / MA [429] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 50:45.4 19:35.8
285 4 / ME [207] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 50:52.3 19:42.7
286 19 / MD [357] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 50:54.6 19:45.0
286 115 / MA [600] Martin Werner 1993 CZE Werrny.cz 50:54.6 19:45.0
288 86 / MB [362] Josef Štencl 1974 CZE Wikov 50:54.7 19:45.1
289 64 / MC [93] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 50:55.0 19:45.4
290 116 / MA [282] Filip Saidl 2006 CZE SKI Police nad Metují 51:01.2 19:51.6
291 117 / MA [566] Martin Lichter 1986 CZE Nové Město nad Metují 51:05.5 19:55.9
292 2 / MF [279] Ivo Řezáč 1941 CZE AK Chemopetrol Litvínov 51:06.9 19:57.3
293 118 / MA [165] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 51:11.9 20:02.3
294 65 / MC [431] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 51:20.0 20:10.4
295 87 / MB [377] Jan bárta 1981 CZE Wikov 51:20.5 20:10.9
295 66 / MC [480] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 51:20.5 20:10.9
297 88 / MB [94] Jiří Dufek 1978 CZE B4K - Červený Kostelec 51:23.8 20:14.2
298 67 / MC [535] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 51:30.8 20:21.2
299 89 / MB [301] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 51:33.6 20:24.0
300 68 / MC [397] Milan Zelman 1970 CZE TJ Sokol Starkoč 51:34.2 20:24.6
301 69 / MC [158] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 51:35.3 20:25.7
301 69 / MC [244] Martin Pabl 1971 CZE Kostelec nad Orlici 51:35.3 20:25.7
303 71 / MC [291] Milan Soukup 1964 CZE TJ Znojmo 51:39.4 20:29.8
304 72 / MC [226] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 51:46.3 20:36.7
305 119 / MA [208] Lukáš Macura 1985 CZE #COWDOG CREW 51:47.4 20:37.8
306 73 / MC [22] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 51:48.6 20:39.0
307 120 / MA [487] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 51:48.9 20:39.3
308 90 / MB [180] Jan Košťál 1981 CZE Hořice 51:55.3 20:45.7
309 74 / MC [65] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 51:56.4 20:46.8
310 20 / MD [442] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 52:09.8 21:00.2
311 121 / MA [134] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 52:22.6 21:13.0
311 21 / MD [204] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 52:22.6 21:13.0
313 22 / MD [303] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 52:22.9 21:13.3
314 122 / MA [464] jakub černý 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 52:30.9 21:21.3
315 75 / MC [549] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Hronov 52:44.4 21:34.8
316 91 / MB [531] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 52:57.1 21:47.5
317 76 / MC [390] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 52:57.5 21:47.9
318 77 / MC [424] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 52:57.6 21:48.0
319 92 / MB [513] Michal Umlauf 1980 CZE Svaz Českách Bohémů 52:59.2 21:49.6
320 78 / MC [579] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 53:07.4 21:57.8
321 79 / MC [257] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:07.9 21:58.3
322 93 / MB [213] Miroslav Malina 1978 CZE Račetice 53:09.6 22:00.0
323 123 / MA [378] Ondřej forman 1985 CZE Wikov 53:10.3 22:00.7
324 124 / MA [521] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 53:15.1 22:05.5
325 94 / MB [144] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 53:15.6 22:06.0
326 95 / MB [388] Lukáš balcar 1982 CZE Nováč reprezent 53:16.6 22:07.0
327 96 / MB [364] Petr Dubský 1977 CZE Wikov 53:28.0 22:18.4
328 80 / MC [273] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 53:43.9 22:34.3
329 5 / ME [197] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 54:03.8 22:54.2
330 97 / MB [381] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:14.0 23:04.4
331 98 / MB [183] Petr Králík 1977 CZE Silniční práce Kočnar 54:18.9 23:09.3
332 125 / MA [517] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad Metují 54:27.2 23:17.6
333 126 / MA [238] Martin Novák 1994 CZE Česká Skalice 54:36.7 23:27.1
334 127 / MA [386] Matyáš Tvrdík 1998 CZE Nováč reprezent 54:40.6 23:31.0
335 23 / MD [554] milan magnusek 1961 CZE SK Smrčina 54:42.3 23:32.7
336 81 / MC [428] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 54:43.3 23:33.7
337 99 / MB [137] David Hort 1975 CZE Berger team 54:47.0 23:37.4
338 82 / MC [528] Jiří Beneš 1968 CZE Náchod 54:52.9 23:43.3
339 128 / MA [432] Matěj Soulek 1999 CZE Velké Poříčí 54:54.6 23:45.0
340 100 / MB [350] Michal Zoubek 1976 CZE Praha 3 54:59.4 23:49.8
341 101 / MB [310] Miloslav Špaček 1978 CZE Náchod 55:02.9 23:53.3
342 129 / MA [379] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 55:03.1 23:53.5
343 130 / MA [224] Martin Michl 1993 CZE YOLO BAND 55:03.4 23:53.8
344 131 / MA [225] Miroslav Michl 1991 CZE YOLO BAND 55:11.5 24:01.9
345 24 / MD [223] Jiří Mertlík 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:21.9 24:12.3
346 83 / MC [392] Erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 55:27.1 24:17.5
347 132 / MA [590] Michal Peš 1991 CZE Náchod 55:38.6 24:29.0
348 133 / MA [581] tomáš remeta 1987 CZE náchod 55:54.2 24:44.6
349 102 / MB [493] Jan Voborník 1979 CZE Choré krávy 56:25.5 25:15.9
350 3 / MF [154] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 56:27.3 25:17.7
351 25 / MD [497] Vladimír Prachař 1961 CZE Wimex 56:27.7 25:18.1
352 134 / MA [548] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog team 56:35.8 25:26.2
353 84 / MC [376] Michal Lembej 1973 CZE Wikov 56:39.3 25:29.7
354 26 / MD [107] Jiri Gloser 1956 CZE Glor Police nad Metuji 57:29.5 26:19.9
355 135 / MA [129] Jiří Hlavatý 1994 CZE Vřesník 57:32.1 26:22.5
356 136 / MA [459] Aleš král 1996 CZE Pinguin 57:35.7 26:26.1
357 137 / MA [262] Štěpán Remeš 1998 CZE Teplice nad Metují 57:39.1 26:29.5
358 138 / MA [116] Simo Hakalisto 1987 FIN - 57:39.6 26:30.0
359 85 / MC [220] David McClurkin 1964 CZE Hozený tyčky 57:43.8 26:34.2
360 6 / ME [506] Jaroslav Kobližka 1950 CZE Kaden Náchod Holding 57:44.3 26:34.7
361 139 / MA [385] Filip doležal 1997 CZE Nováč reprezent 57:52.7 26:43.1
362 140 / MA [384] David Lhotský 1997 CZE Nováč reprezent 57:56.6 26:47.0
363 27 / MD [61] František Beneš 1958 CZE TJ Sokol Lhota Č. Kostelec 58:20.5 27:10.9
364 103 / MB [518] Pavel Machačka 1977 CZE Hradecké střely 58:29.3 27:19.7
365 141 / MA [519] Šimon Machačka 2009 CZE Hradec Králové 58:29.5 27:19.9
366 142 / MA [276] Tomáš Růžička 1985 CZE Hradec Králové 58:41.8 27:32.2
367 143 / MA [52] Michal Soldán 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 58:51.4 27:41.8
368 86 / MC [387] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 58:58.7 27:49.1
369 104 / MB [187] Tomáš Krtička 1982 CZE Hronov 58:59.5 27:49.9
370 87 / MC [505] Radoš Hofman 1971 CZE Pivní Fond 59:17.7 28:08.1
371 144 / MA [371] Michal vaněček 1986 CZE Wikov 59:20.9 28:11.3
372 105 / MB [43] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 59:29.5 28:19.9
373 88 / MC [76] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v Podkrkonoší 59:33.1 28:23.5
374 106 / MB [454] Pavel Axman 1975 CZE Hello Kitty Team 59:36.0 28:26.4
375 4 / MF [9] Jiří Libra 1937 CZE LBC Nové Město nad Metují 59:45.2 28:35.6
376 28 / MD [267] Milan Roubíček 1955 CZE ACES team K.Vary 01:00:05.6 28:56.0
377 145 / MA [365] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 01:00:19.3 29:09.7
378 107 / MB [605] Radek štencl 1977 CZE pronajme.cz 01:00:27.4 29:17.8
379 7 / ME [319] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:01:45.4 30:35.8
380 5 / MF [90] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:02:07.0 30:57.4
381 108 / MB [99] Martin Faraday 1983 CZE Praha 01:02:07.7 30:58.1
382 29 / MD [571] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:45.2 31:35.6
383 30 / MD [462] Zdeněk Kábrt 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:39.6 32:30.0
384 89 / MC [490] Ladislav Čihák 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:47.8 32:38.2
385 109 / MB [30] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol 01:04:08.1 32:58.5
386 31 / MD [36] Pavel Jílek 1956 CZE Mazáci 01:04:30.3 33:20.7
387 8 / ME [200] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:05:19.0 34:09.4
388 146 / MA [162] Mikuláš Kantor 2006 CZE BC Nová Trojka 01:05:52.1 34:42.5
389 110 / MB [206] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 01:05:53.7 34:44.1
390 90 / MC [488] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 01:06:38.0 35:28.4
391 6 / MF [79] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:09:55.5 38:45.9
392 91 / MC [110] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 01:10:00.6 38:51.0
393 147 / MA [205] Erik Linhart 2003 CZE Náchod 01:10:01.6 38:52.0
DNS / MF [49] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNX / MC [87] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK