Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 66km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [464] Jakub Minka 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:18.0 01:13:18.7
2 1 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:37:00.4 03:42.4 01:15:49.6
3 1 / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:39:02.1 05:44.1 01:16:56.4
4 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:43:04.6 09:46.6 01:18:08.4
5 2 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:45:33.2 12:15.2 01:17:29.0
6 3 / M30-39 [664] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:47:49.0 14:31.0 01:20:25.5
7 4 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:48:02.5 14:44.5 01:20:57.3
8 5 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:48:32.2 15:14.2 01:20:56.0
9 2 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 CZE písek 02:50:17.7 16:59.7 01:18:31.2
10 1 / junior [447] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport 02:53:12.7 19:54.7 01:21:55.5

Nova jízda 33km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:16:31.7
2 1 / M19-29 [5056] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:02.4 00:30.7
3 1 / M30-39 [5124] Martin Jakš 1986 CZE Dukla Liberec 01:17:03.4 00:31.7
4 2 / M30-39 [5019] Miloš Doubek 1981 CZE cistysport.cz 01:17:08.5 00:36.8
5 2 / M19-29 [5023] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:19:11.0 02:39.3 01:19:11.0
6 3 / M19-29 [5127] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 01:20:38.8 04:07.1
7 1 / M40-49 [5034] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39.8 04:08.1 01:20:39.8
8 4 / M19-29 [684] Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:23:48.8 07:17.1
9 2 / M40-49 [5018] Michal Reich 1973 CZE Horní Světlá 01:24:22.0 07:50.3
10 5 / M19-29 [5070] Jan Neumann 1990 CZE TNF bike team 01:24:52.8 08:21.1

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Muži [465] Samuel Koleňák 2012 CZE
(2) 1 / Muži [491] David Buchta 2012 CZE
3 1 / Ženy [494] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek
4 3 / Muži [633] Jakub Lojka 2011 CZE Hopsarium
5 4 / Muži [638] Štěpán Vošálík 2013 CZE cyklokroužek
6 2 / Ženy [440] Šárka Paulátová 2012 CZE
7 3 / Ženy [439] Ema Brožová 2014 CZE
8 4 / Ženy [406] Zora Doubková 2013 CZE Čistý sport
9 5 / Muži [486] Jonáš Hončík 2011 CZE Hluboká
10 5 / Ženy [481] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling

kola - do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [637] Vojtěch Vošálík 2010 CZE cyklokroužek 01:26.4
2 2 / Muži [451] Michal Řídký 2010 CZE Lyko klub Prachatice 01:33.2 00:06.8
3 3 / Muži [490] Jan Prokůpek 2010 CZE Outdor Kids 01:35.7 00:09.3
4 4 / Muži [442] Martin Paulát 2011 CZE 01:36.1 00:09.7
5 5 / Muži [631] Tadeáš Tichý 2011 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 01:38.9 00:12.5
6 6 / Muži [470] Matyáš Domin 2011 CZE 01:40.0 00:13.6
7 7 / Muži [468] Jája Doubek 2011 CZE čistý sport 01:57.3 00:30.9
8 8 / Muži [617] Miroslav Dinka 2012 CZE Český Krumlov 02:07.6 00:41.2
9 1 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:13.3 00:46.9
10 9 / Muži [471] Jáchym Filip 2012 CZE 02:20.7 00:54.3

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [452] Filip Bursa 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:06.0 01:54.6
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:13.6 00:07.6 02:00.5
3 3 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:38.9 00:32.9 02:16.7
4 1 / Ženy [482] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 04:52.7 00:46.7 02:23.9
5 4 / Muži [473] Kryštof Tichý 2009 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 04:59.3 00:53.3 02:19.8
6 5 / Muži [455] Martin Dostál 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:59.7 00:53.7 02:24.0
7 2 / Ženy [676] Emma Mánková 2008 CZE Bike Cup 05:01.7 00:55.7 02:26.1
8 6 / Muži [493] František Čtvrtník 2008 CZE Outdoorkids Čkyně 05:09.6 01:03.6 02:31.9
9 7 / Muži [479] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou 05:25.3 01:19.3 02:29.9
10 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:42.2 01:36.2 02:38.3

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [450] Martin Ženíšek 2006 CZE Lyko klub Prachatice 10:32.4 05:01.1
2 2 / Muži [469] David Chalupný 2005 CZE CZ -Specialized Junior MTB team 10:54.0 00:21.6 05:15.2
3 3 / Muži [448] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice 12:23.8 01:51.4 05:49.1
4 1 / Ženy [456] Berenika Drhová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 12:39.6 02:07.2 05:59.9
5 2 / Ženy [485] Beáta Narovcová 2005 CZE CS Specialized MTB 14:20.6 03:48.2 07:04.9
6 3 / Ženy [634] Nicol Hodinová 2006 CZE LYKO Prachatice 14:27.9 03:55.5 07:19.8
7 4 / Ženy [453] Kateřina Beyerová 2006 CZE Lyko klub Prachatice 14:46.3 04:13.9 07:47.5
8 4 / Muži [487] Matěj Juttner 2006 CZE Lipno Centrum 15:38.2 05:05.8 07:30.1
9 5 / Muži [472] Petr Ševčík 2004 CZE Č.Budějovice 15:41.7 05:09.3 07:23.4
10 6 / Muži [477] Lukáš Eybl 2004 CZE 16:52.5 06:20.1 07:15.5

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [474] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev 16:12.1 04:52.1
2 2 / Muži [328] Radek Kofroň 2002 CZE 20:56.2 04:44.1 06:59.1
(3) 1 / Ženy [619] Anežka Kroupová 2002 CZE 08:10.5